Бизатор  /  Объявления  /  бизнес консультации, услуги  /  интернет, е-почта  /  GPRS, CDMA, EVDO

Скуповуємо iPhone в будь-якому стані, неробочі iPhone та iPhone на запчастини

Тип объявления: куплюОпубликовано: 13.01.2014
Продавец:Семашко Дмитрий
Телефоны: Написать сообщение
Адрес:Киевская область, Украина
Шанувальники техніки Apple, звичайно ж захочуть придбати нову модель iPhone з поліпшеними можливостями , великим екраном і просунутим функціоналом. Так куди ж подіти старий iPhone б/в, кому продати неновий iPhone і хто купує iPhone, що був у використанні? Адже навіть старі моделі цього смартфона коштують дуже недешево.
Інтернет повний оголошень про продаж iPhone: б/в і нових, оригінальних і копій. І, якщо ваш iPhone не в кращому стані, продати його буде досить складно, а головне, це може зайняти тривалий час.
Не знаєте куди подіти iphone неробочий або будь неробочий гаджет apple? Хочете продати apple на запчастини? Наш інтернет магазин купить iPhone в будь-якому стані швидко і вигідно для вас.
І не важливо, який у вас смартфон - більш ранні моделі iPhone 2G, iPhone 3G, iPhone 3GS або нові iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5 - ми купуємо Apple iPhone б/в будь-яких моделей.
Навіть якщо ваш iPhone неробочий або придатний тільки на запчастини, якщо у вас оригінальний смартфон або китайська копія - звертайтеся до нас. Ми купуємо всі iPhone в будь-якому стані.