Бизатор  /  Объявления  /  оборудование и материалы  /  инструмент  /  пневмоинструмент

Купуємо б/в електроінструмент: шуруповерт, перфоратор, болгарку та інший електроінструмент

Тип объявления: куплюОпубликовано: 13.01.2014
Продавец:Семашко Дмитрий
Телефоны: Написать сообщение
Адрес:Украина, Киевская область
Ви професійно займаєтеся будівництвом і ремонтом? Або живете в приватному будинку? А може у вас є улюблена дача? Або ви просто любите щось робити своїми руками? У такому випадку у вас звичайно ж є різноманітний електроінструмент: шуруповерт, болгарка, перфоратор та інші інструменти.
Зараз в будівельних супермаркетах і спеціалізованих магазинах представлено безліч новинок електроінструменту, які так хочеться придбати. Але ж коштують вони чимало.
Ми пропонуємо вам відмінне рішення: продайте свій старий електроінструмент нам і отримайте гроші на покупку нового.
Наш інтернет магазин техніки займається скупкою електроінструменту різних виробників і моделей: компресорів бу, бензопил бу, перфораторів бу, шуруповертов бу, зварювальних апаратів бу, болгарок бу, ціркулярок бу та іншого електроінструменту .
Навіть якщо ваш інструмент несправний або зламаний - не біда. Ми купимо електроінструмент на запчастини відразу після діагностики несправності та оцінки.
Продати електроінструмент, що був у використанні в нашому магазині дуже просто. Достатньо зв'язатися з нами по телефону або електронною поштою, привезти в сервісний центр ваш електроінструмент б/в і відразу ж на місці отримати гроші.