Бизатор  /  Объявления  /  нефтехимическая продукция  /  химическая продукция  /  химическая продукция

Сірка гранульована

Тип объявления: продамОпубликовано: 21.11.2018
Цена:Договорная
Компания:102091
Телефоны: Написать сообщение
Адрес:Украина

www.chem.com.ua

e-mail: sales@chem.com.ua

Tel: +38 044-228-08-72

Tel: +38 098-882-15-15

 

Сірка гранульована

 

Сірка - проявляє неметалічні властивості. Великі скупчення самородної сірки зустрічаються не так вже й часто. Найчастіше вона присутня в деяких рудах. Руда самородної сірки - це порода з вкрапленнями чистої сірки. У водневих і кисневих з'єднаннях знаходиться в складі різних іонів, утворює багато кислоти і солі. Багато сірковмісних солі малорозчинні у воді.

Гранульовану сірку одержують різними методами:

- Водна грануляція. Процес здійснюється шляхом швидкого охолодження крапель сірки, що падають у воду.

- Грануляція в киплячому шарі. Краплі рідкої сірки подаються вгору. Вони охолоджуються водою і повітрям і змочуються рідкою сірою, яка застигає і утворює гранули тонким шаром. Кінцевий розмір гранул 4-7 мм.

- Повітряно-баштова грануляція. Розплав сірки диспергується за допомогою стиснутого повітря в верхній частині грануляційної вежі. Краплі падають і тверднуть, потрапляючи на транспортну стрічку.

Сірка гранульована використовується для виробництва промислових хімічних продуктів, такі як сірчана кислота, діоксид сірки і дисульфід вуглецю.

Широке застосування сірка в гранулах знайшла у виробництві інсектицидів, сірників, добрив, вибухових речовин, паперу, полімерів, фарб і барвників, при вулканізації каучуку. Сірку широко використовують в сільському господарстві, вона необхідна для росту рослин і тварин, вона входить до складу живих організмів і продуктів їх розкладення. Сірка присутня також в вугіллі і нафті.

Сірка застосовується для промислового виробництва сірчаної кислоти, сірковуглецю, барвників, текстильної продукції, і в багатьох інших галузях промисловості. Сірку використовують і при виробництві мінеральних добрив. 1/4 сірки гранульованої витрачається на виробництво всіляких сульфітів, в целюлозно-паперовій промисловості. Сірчані гранули використовуються в сільському господарстві в якості хімікатів від шкідливих комах (а також боротьби з хворобами рослинами). Сірка в гранулах широке використання знайшла в процесі вулканізації гуми (вулканізуючий агент). Використовують сірку також в областях пігментів, барвників, широко застосовують її і при виробництві сірників, а також вибухових речовин (отримують чорний (мисливський) порох).

Сірку перевозять усіма видами транспорту. При перевезення у відкритих вагонах або кузовах слід забезпечити захист сірки від атмосферних опадів. Не допускається перевезення в одному вагоні або автомобілі сірки різних класів і сортів. Упаковані в мішки сірки зберігають на дерев'яних піддонах. Сірку в контейнерах можна складувати на покритих майданчиках.

 

www.chem.com.ua

 

e-mail: sales@chem.com.ua

Tel: +38 044-228-08-72

Tel: +38 098-882-15-15

Tel: +38 093-880-15-15

Tel: +38 063-876-88-97

Tel: +38 066-306-10-50

Tel: +38 050-777-32-32

Skype: chem.com.ua

http://chem.uaprom.net