Бизатор  /  Объявления  /  сельское хозяйство  /  с\х оборудование, запчасти к ним  /  разное

отремонтировать гидромотор

Тип объявления: продамОпубликовано: 19.09.2018
Цена:3 800 грн.
Компания:101772
Продавец:23021
Телефоны: Написать сообщение
Адрес:Киев, Украина
отремонтировать  гидромотор
Гідромотор – пристрій, який перетворює гідравлічну енергію рідини в механічну енергію обертання валу. Гідронасоси гідромотори та конструктивно схожі один з одним, однак на відміну від насосів на вхід такого роду мотора подається рідина (масло) під певним тиском, а на виході з двигуна з валу знімається крутний момент. Основні параметри двигуна: робочий об'єм, робочий тиск, частота обертання, крутний момент.
Основні види обладнання типу в залежності від конструкції і принципу дії.
Героторні.
Одні з найпоширеніших гідромашин. Розвивають високий стартовий обертаючий момент, підтримують стабільну (постійну) частоту обертання. За рахунок невеликих габаритів і ваги вважаються універсальними і можуть застосовуватися як у відкритих, так і замкнутих контурах подібних систем. Героторні мотори типу OMM, OMP, OMR, OMT, OMV, OMSS, OMS виробництва Sauer Danfoss, M+S, Hydrocardan, Losi, Hydro Leduc, Hydraulic Line, Hydro Globe, Parker, Eaton Char-Lynn, Hansa-Flex, можна придбати у нас в Києві і в інших містах країни.
Шестеренні.
Принцип дії такого обладнання зводиться до того, що рідина з гідросистеми магістралі надходить у порожнину мотора і, впливаючи на шестерні, створює крутний момент.
Від насосів гідромотори шестеренні відрізняються зменшеними зазорів у підшипниках, розвантаженням підшипників від радіальних зусиль, меншими зусиллями поджимания до торців втулок шестерень. Застосовуються для приводів вентиляторів систем охолодження в сільськогосподарській і будівельній техніці. Дуже прості і надійні. У нас Ви можете придбати гідромотор шестерний таких світових брендів: Vivoil, Cassapa, Marzocchi, Parker, Sauer Danfoss, Caproni, Duplomatic, Salami, Bosch, Bosch Rexroth, Eaton.
Пластинчасті.
За принципом дії бувають одноразового, дворазового і багаторазового дії. У конструкцію такого типу приладів включені пристрої, які забезпечують постійний притиск пластин до статорному кільцю.
При підводі рідини до такого обладнання на робочу поверхню пластин діє сила, яка створює крутний момент на його валу. Пластинчасті гідромотори нерегульовані, а їх надійність залежить від матеріалу і якості виготовлення статорного кільця і пластин, які виготовляється зі сталі (має високу температуру відпустки). Найширший вибір приладів подібного типу відомих світових брендів: Denison, Parker, Char-Lynn-Eaton, Veljan, Hydraut, BC в Україні від Гідравлік Лайн.
Аксіально-плунжерні (аксіально-поршневі).
Даний тип моторів застосовується в об'ємних гідроприводах, в яких важлива висока частота обертання вала, а на виході потрібно отримувати високий крутний момент. Використовуються в машинах і механізмах, які експлуатуються при дуже високих навантаженнях (сільгосптехніка, екскаватори, бульдозери, кар'єрна техніка тощо).
У нас у продажу є аксіально-поршневі регульовані і нерегульовані гідромотори Eaton, Sumhydraulik, Parker, Bosch Rexroth, Linde, Sauer Danfoss, Kawasaki, Uchida Hydromatik, Sunfab.
Радіально-плунжерні (Радіально-поршневі).
Використовуються в гідравлічних приводах, де потрібні величезні крутні моменти при досить малій частоті обертання вихідного валу, на приводах самохідних машин, термопласт-автомати, транспортерах і конвеєрах в гірничодобувній промисловості. Наша компанія пропонує до реалізації радіально-поршневі двигуни гідравлічні Intermot, Sai, Calzoni, Parker, Bosch Rexroth, Kawasaki Staffa Motors, Eaton, Bosch, Poclain Hydraulic і багато інших.
У нас ви можете купити будь-який з названих приладів в будь-який зручний для Вас час. Надавши Вам наш величезний каталог, наші фахівці допоможуть підібрати необхідне обладнання, яке підійде для Вас по параметрам і вартості. Ціни на двигуни такого типу залежать від його конструктивних, технічних параметрів і характеристик.