Бизатор  /  Объявления  /  нефтехимическая продукция  /  химическая продукция  /  химическая продукция

Залізо хлорне (6-водне)

Тип объявления: продамОпубликовано: 14.07.2020
Цена:42 грн.
Компания:102091
Продавец:23951
Телефоны: Написать сообщение
Адрес:Киев, Украина

www.chem.com.ua

e-mail: sales@chem.com.ua

Tel: +38 044-228-08-72

Tel: +38 098-882-15-15

 

Залізо хлорне (6-водне)

 

Синоніми: Залізо трихлорне, залізо хлорне, заліза  хлорид, заліза III хлорид гексагідрат, залізо хлорне гексагідрат,

Залізо III хлорид 6-водний (Залізо хлорне, залізо трихлорне) FeCl3 · 6H20 - м'яка кристалічна маса або шматки жовто-бурого кольору.

Хлорне залізо - середня сіль тривалентного заліза і соляної кислоти. На вигляд це хімічна сировина, що являє собою м'яку кристалічну масу іржаво-коричнево-чорного кольору. Температура його кипіння становить 319 ° С, температура плавлення - 309 ° С. Хлорне залізо утворюється в результаті нагрівання заліза з хлором. Його можна отримати також як побічний продукт при виробництві хлориду титану TiCl4 і хлориду алюмінію AlCl3. Ще один спосіб отримання хлорного заліза - гаряче хлорування або окислення розчину FeCl2 з подальшим випаровуванням розчину FeCl3.

Сфера застосування хлорного заліза досить широка. Його використовують як коагулянт для очищення води, як каталізатор в органічному синтезі, для протравлення в процесі фарбування тканин, а також для приготування залізних пігментів і інших солей заліза. Ще розчин хлорного заліза використовують для травлення друкованих плат.

Досить широке поширення хлорне залізо отримало в якості коагулянту в процесі очищення промислових і міських стічних вод. У порівнянні з іншими коагулянтами, зокрема з сірчанокислим алюмінієм, цей хімічний продукт має важливу перевагу - хлорид заліза наділений високою швидкістю осадження різноманітних домішок. В результаті гідролізу хлорне залізо утворює малорозчинний гідроксид заліза. У процесі його утворення захоплюються різні органічні і неорганічні домішки, утворюючи при цьому пухкі пластівці, які легко видаляються з очищаючихся стоків. Такі пластівці, щільністю 1001-1100 г / л і розміром 0,5-3,0 міліметрів, мають досить велику поверхню з відмінною абсорбентною активністю. В процесі їх освіти в структуру включаються зважені речовини (великі мікроорганізми, клітини планктону, мул, залишки рослин), колоїдні частинки, а також  частина іонів забруднень, асоційованих на поверхні даних частинок. За допомогою даного продукту процес осадження шламу протікає набагато швидше і глибше. Ще одна перевага хлорного заліза - його сприятливий вплив на біохімічне розкладання шламу. Для якісної очистки стічних вод на один кубічний метр потрібно 30 г хлорного заліза. Очищення вод хлорним залізом зменшує вміст розчинних домішок до 25 відсотків, а нерозчинних до 95 відсотків. В процесі проведення очистки стічних промислових і міських вод отруйні сполуки і мікроорганізми руйнуються гіпохлоридом натрію.

Завдяки своїм яскраво вираженим кислотним властивостям хлорид заліза використовується як каталізатор в процесах органічного синтезу, при отриманні термостійких смол і окислення нафтових бітумів. Залізо хлорне - енергійний хлоруючий агент, тому він застосовується для виборчого вилучення деяких компонентів руд. Зокрема, це хімічна сировина потрібна в ароматичних вуглеводнях для реакції електрофільного заміщення. Добре відомо також застосування водних розчинів хлорного заліза. Володіючи досить м'якими травильними властивостями, вони використовуються в електронній промисловості та приладобудуванні для травлення друкованих плат, металевих деталей і мідної фольги. Застосовується хлорне залізо і в будівництві. Його використовують як добавку до портландцементу для прискорення процесу схоплювання. Добавка хлорного заліза значно збільшує міцність бетону.

Залізо III хлорид гексагідрат застосовується:

• з його допомогою освітлюються природні води в системах водопідготовки;

• видаляється масло зі стоків олійно-жирових комбінатів;

• він використовується при очищенні стічних вод шкіряно-хутряних підприємств від сполук хрому;

• для пом'якшення господарсько-питної води;

• а також в хлорорганічних синтезу

• для травлення друкованих плат в електронній промисловості,

• в приладобудуванні,

• як вихідне в-во для отримання інших сполук Fe,

• як компонент тонуючих розчинів в фотографії,

• як протрава при фарбуванні тканин,

• при промисловій очищенні води.

 

www.chem.com.ua

e-mail: sales@chem.com.ua

 

Tel: +38 044-228-08-72

Tel: +38 098-882-15-15

Tel: +38 093-880-15-15

Tel: +38 063-876-88-97

Tel: +38 066-306-10-50

 

Skype: chem.com.ua

http://chem.uaprom.net