Бизатор  /  Объявления  /  нефтехимическая продукция  /  химическая продукция  /  химическая продукция

Сірка мелена

Тип объявления: продамОпубликовано: 27.07.2020
Цена:Договорная
Компания:102091
Телефоны: Написать сообщение
Адрес:Киев, Украина

www.chem.com.ua

e-mail: sales@chem.com.ua

Tel: +38 044-228-08-72

Tel: +38 098-882-15-15

 

Сірка мелена

 

Сірка мелена - світло-жовтий порошок, горючий, легко плавиться. Мелена сірка є продуктом розмелювання гранульованої сірки. Ступінь подрібнення може бути різною. Його проводять спочатку в дробарці, потім в млині. Таким способом можливо отримання дуже високодисперсної сірки з розміром частинок менше 2 мкм. Грануляцію порошкової сірки проводять в пресах. Необхідно використання сполучних добавок, в якості яких використовують бітуми, стеаринову кислоту, жирні кислоти у вигляді водної емульсії з триетаноламіном і інші.

Мелена сірка - це елементарне хімічна речовина, вона не розчиняється у воді, при цьому сірка добре розчиняється в органічних речовинах. При нагріванні утворює циклічні молекули. Сірка мелена полімеризується.

У хімічних реакціях проявляє неметалічні властивості. У водневих і кисневих з'єднаннях знаходиться в складі різних іонів, утворює багато кислот і солей. Більшість сірковмісних солей малорозчинні в воді.

Пил сірки меленої вибухонебезпечний, при горінні утворює сірчистий ангідрид. Сірку мелену слід застосовувати з особливою обережністю. Це обумовлено тим, що вона утворює отруйні з'єднання.

Сірка відноситься до дуже поширених елементів. Зустрічається в природі як самородний елемент і в мінералах: залізному колчедані (пірит), цинкової обманку (вюрцит), Гелені, кіноварі, антимоніті.

Сірка входить до складу нафти, вугілля, сланців і природного газу; білків вищих організмів. Сірка мелена застосовується в основному в сільському господарстві в якості фунгіциду (для боротьби з грибковими захворюваннями рослин, для протруювання насіння). Також речовина використовується в медицині. Різні препарати з сірки застосовують в профілактичних і терапевтичних цілях. З їх допомогою можна усувати шкірні ураження. Зовнішньо застосовують гашену  сірку. Мазі використовуються для лікування себореї, сикозу, псоріазу. Допустимо  поєднання сірки з ланоліном, вазеліном і стеариновою кислотою. В цьому випадку медична речовина виконує протипаразитну дію. За допомогою сірки також можна досягти протизапального і злущуваного ефекту.

Пил сірки у повітрі небезпечний.  Сірка може вибухати і провокувати виникнення пожежі. При горінні сірки утворюється сірчистий ангідрид. Сірка не утворює додаткові токсичні сполуки у повітряному середовищі і стічних водах. При роботі з сіркою потрібно обладнати приміщення приточно-витяжною вентиляцією. Вона дозволить знизити концентрацію шкідливих речовин в робочій зоні. Усі працюючі з сірої повинні бути забезпечені спеціальним одягом та спеціальними засобами захисту (окулярами, взуттям, респіраторами, рукавицями та халатами). При попаданні пилу сірки в організм людини можливо запалення слизових верхніх дихальних шляхів і очей. Також пил сірки викликає подразнення  шкірних покривів.

Сірку перевозять усіма видами транспорту. При перевезення у відкритих вагонах або кузовах слід забезпечити захист сірки від атмосферних опадів. Не допускається перевезення в одному вагоні або автомобілі сірки різних класів і сортів. Упаковані в мішки сірки зберігають на дерев'яних піддонах. Сірку в контейнерах можна складувати на покритих майданчиках.

 

www.chem.com.ua

e-mail: sales@chem.com.ua

 

Tel: +38 044-228-08-72

Tel: +38 098-882-15-15

Tel: +38 093-880-15-15

Tel: +38 063-876-88-97

Tel: +38 066-306-10-50

 

Skype: chem.com.ua

http://chem.uaprom.net