Бизатор  /  Объявления  /  нефтехимическая продукция  /  химическая продукция  /  химическая продукция

Ортофосфорна кислота

Тип объявления: продамОпубликовано: 21.05.2021
Цена:Договорная
Компания:102091
Телефоны: Написать сообщение
Адрес:Киев, Украина

www.chem.com.ua

e-mail: sales@chem.com.ua

Tel: +38 044-228-08-72

Tel: +38 098-882-15-15

 

Ортофосфорна кислота

 

Ортофосфорна кислота (фосфорна кислота) - неорганічна кислота середньої сили, з хімічною формулою H3PO4, яка при стандартних умовах являє собою безбарвні гігроскопічні кристали. Хімічна формула ортофосфорної кислоти - H3PO4.

При температурі вище +213 ° C вона перетворюється в пірофосфорну кислоту H4P2O7. Дуже добре розчиняється у воді. Зазвичай ортофосфорною (або просто фосфорною) кислотою називають 85% -й водний розчин (безбарвна сиропообразна рідина без запаху). Розчинна також в етанолі та інших розчинниках.

Фосфорну кислоту отримують з фосфату, можна отримати гідролізом пентахлориду фосфору або взаємодією з водою оксиду фосфору (V), отриманого спалюванням фосфору в кисні.

З водою реакція йде дуже бурхливо, тому оксид фосфору (V) обробляють нагрітим до 200 ° C концентрованим розчином ортофосфорної кислоти.

Розплавлена ортофосфорна кислота і її концентровані розчини володіють великою в'язкістю, що обумовлено утворенням водневих зав’язків.

Ортофосфорна кислота широко використовується в різних цілях:

- для очищення від іржі металевих поверхонь;

- також вона сприяє подальшому запобіганню утворення корозії;

- в якості флюсу при пайці;

- в сільському господарстві - для виробництва мінеральних добрив;

- в складі фреонів (в промислових морозильних установках);

- для досліджень в галузі молекулярної біології;

- у виробництві побутових синтетичних миючих, миючих і пом'якшуючих засобів;

- в авіаційній промисловості (в складі гідрорідин).

Ортофосфорна кислота широко застосовується в стоматології при пломбуванні зубів. Нею протруюють зубну емаль перед процедурою.

Ортофосфорна кислота застосовується для підкислення продуктів харчування і напоїв. Вона забезпечує гострий або кислий смак. Від природних підкислювачів, наприклад, лимонної кислоти, її відрізняють низька вартість і легкість отримання.

Основним споживачем кислоти служить сфера по виробництву комбінованих і фосфорних добрив: фосфорних солей натрію, амонію, кальцію, алюмінію, марганцю. Застосовується вона і під час виробництва кіноплівки, активованого вугілля, для органічного синтезу, у виробництві вогнетривких єднальних, самих вогнетривів, скла, кераміки, миючих засобів синтетичного походження, в металообробній промисловості з метою полірування та очищення поверхні металів. Застосування ортофосфорна кислота знайшла також у сірниковій промисловості, в текстильній з метою вироблення тканин з просоченням проти вогню, для виробництва харчової і реактивної фосфорної кислоти.

Транспортують усіма видами транспорту в критих транспортних засобах відповідно до правил перевезення вантажів, що діють на даному виді транспорту.

Зберігають в упаковці виробника в критих опалювальних складських приміщеннях.

 

www.chem.com.ua

 

e-mail: sales@chem.com.ua

 

Tel: +38 044-228-08-72

Tel: +38 098-882-15-15

Tel: +38 093-880-15-15

Tel: +38 063-876-88-97

Tel: +38 066-306-10-50

 

Skype: chem.com.ua

http://chem.uaprom.net