Бизатор  /  Объявления  /  нефтехимическая продукция  /  химическая продукция  /  химическая продукция

Гідроокис калію

Тип объявления: продамОпубликовано: 06.08.2020
Цена:Договорная
Компания:102091
Телефоны: Написать сообщение
Адрес:Киев, Украина

www.chem.com.ua

e-mail: sales@chem.com.ua

Tel: +38 044-228-08-72

Tel: +38 098-882-15-15

 

Гідроокис калію

 

Гідроксид калію - неорганічна сполука з формулою KOH. Тривіальні назви: їдкий калій, Каустичний поташ, а також гідрат окису калію, гідроокис калію, калійний луг, калієвий луг. Безбарвні, дуже гігроскопічні кристали, але гігроскопічність менше, ніж у гідроксиду натрію. Водні розчини KOH мають сильнолужну реакцію.

Отримують електролізом розчинів KCl, застосовують у виробництві рідких мил, для отримання різних з'єднань калію. Гідроксид калію отримують електролізом розчинів KCl, зазвичай із застосуванням ртутних катодів, що дає продукт високої чистоти, який не містить домішки хлоридів.

Гідроксид калію є практично універсальною хімічною сполукою. Приклади матеріалів і процеси в яких він використовується: нейтралізація кислот, лужні елементи, каталіз, миючі засоби, бурові розчини, барвники, добрива, виробництво харчових продуктів, газоочищення, металургійне виробництво, переробка нафти, різні органічні і неорганічні речовини, виробництво паперу, пестициди, фармацевтика, регулювання pH, карбонат калію та інші калійні сполуки, мила, синтетичний каучук.

У харчовій промисловості позначається як харчова добавка E525. Використовується як регулятор кислотності, як осушувача і засіб для зняття шкірки з овочів, коренеплодів і фруктів. Він також використовується в якості каталізатора в деяких реакціях. Також використовується для отримання метану, поглинання кислотних газів і виявлення деяких катіонів в розчинах.

Популярний засіб у виробництві косметичної продукції, вступаючи в реакцію з жирними маслами розщеплюється і омилює при цьому масла. У цирконієвому виробництві використовується для отримання безфторного гідроксиду цирконію.

5% розчин гідроксиду калію використовується в медицині для лікування бородавок. У фотографії використовується як компонент проявників, тонерів, індикаторів тіосульфатів та для видалення емульсії з фотографічних матеріалів.

Калій їдкий - дуже сильний луг. У чистому вигляді діє на шкіру і слизові оболонки припікаючим чином. Особливо небезпечне потрапляння навіть найменших частинок гідроксиду калію в очі, тому всі роботи з цією речовиною повинні проводитися в гумових рукавичках і окулярах. Гідроксид калію руйнує папір, шкіру та ін. Матеріали органічного походження.

 

www.chem.com.ua

e-mail: sales@chem.com.ua

 

Tel: +38 044-228-08-72

Tel: +38 098-882-15-15

Tel: +38 093-880-15-15

Tel: +38 063-876-88-97

Tel: +38 066-306-10-50

 

Skype: chem.com.ua

http://chem.uaprom.net