Бизатор  /  Объявления  /  нефтехимическая продукция  /  химическая продукция  /  химическая продукция

Азотнокислий кальцій

Тип объявления: продамОпубликовано: 15.10.2020
Цена:Договорная
Компания:102091
Телефоны: Написать сообщение
Адрес:Киев, Украина

www.chem.com.ua

e-mail: sales@chem.com.ua

Tel: +38 044-228-08-72

Tel: +38 098-882-15-15

 

Азотнокислий кальцій

 

Кальцію нітрат (кальцієва селітра, хлористий кальцій) - неорганічна сіль азотної кислоти. З'єднання дуже гігроскопічне, тому його зберігають без доступу вологи. Хімічна формула Са (NО3) 2.

При 500 ° C починає розкладатися з виділенням О2 і утворенням спочатку Ca (NO2) 2, а потім СаО і NO2. Кальцієва селітра при нормальних умовах негорюча, пожежо- та вибухобезпечна, стійка в інтервалі температур від -60 ° C до +155 ° C.

Отримують кальцію нітрат дією HNO3 на вапняк або поглинанням нітрозних газів (в основному NO2) вапняним молоком. Застосовують кальцію нітрат як азотне добриво і для одержання особливо чистого СаО.

Для отримання гранульованої кальцієвої селітри використовується спосіб низькотемпературної нейтралізації азотної кислоти природним вапняком або продуктами переробки вапняку.

Кальцій азотнокислий (кальцієва селітра, нітрат кальцію, вапнякова селітра, Ca (NO3)2) в чистому вигляді являє собою кристалічну тверду речовину білого кольору, без запаху. Кальцію нітрат і його кристалогідрати сильно гігроскопічні, тому їх необхідно зберігати без доступу вологи. Добре розчиняється в воді. Нітрат кальцію при нормальних умовах негорючий, пожежо- та вибухобезпечний. Може випускатися в гранульованому вигляді. Гранули кальцієвої селітри - сферичної форми білого, світло-сірого або світло-бежевого кольору.

Велика кількість кальцію азотнокислого використовується в сільському господарстві як добриво. Кальцієва селітра є фізіологічним лужним добривом, придатним для всіх ґрунтів і, перш за все, для окислення дерново-підзолистих ґрунтів. Нітрат кальцію вносять під всі культури. Особливо ефективний Кальциніт для весняного підживлення озимих. Кальцій надає міцність клітинних стінок рослин, стимулює розвиток кореневої системи, вегетативний ріст і розвиток декоративних і сільськогосподарських культур (буряк цукровий, кормова і їстівна, картопля, кукурудза зернова та силосна, капуста, соя, томати, квасоля, петрушка, огірки, суниця, яблуні , хризантеми, троянди, гвоздики).

При підгодівлі добривами зі вмістом кальцію поліпшується товарний вигляд продукції, подовжуються терміни зберігання. Кальцієва селітра також застосовується для профілактики гниття томатів, перцю, салату, яблук, а також інших захворювань, викликаних дефіцитом кальцію. Кальцієву селітру не можна змішувати з добривами, які містять сульфати і фосфати.

Кальцій азотнокислий широко застосовується в будівництві в якості добавки до бетонів, яка має комплексні властивості. Нітрат кальцію діє як прискорювач, підвищує характеристики міцності, він сумісний з будь-якими пластифікаторами (Лігносульфонати, суперпластифікатори на нафталінових і меламінових засадах і т.п.). Кальцій азотнокислий перешкоджає корозії арматури, викликаної підвищеним вмістом хлоридів, є протиморозною добавкою (до -20 ° C), а також використовується у виробництві будівельних матеріалів і сухих будівельних сумішей.

У хімічній промисловості вапнякову селітру використовують в якості компонента розсолу в холодильній техніці і при виробництві вибухових речовин. Крім того, застосовують азотнокислий кальцій у виробництві реактивів і склопластиків.

У будівництві, зокрема, у створенні бетону, сухих буд.суміші та інших будівельних матеріалів, нітрат кальцію давно встигли оцінити, завдяки його унікальним характеристикам, які полягають в:

- прискоренні процесів, збільшення міцності;

- сумісності зі всілякими пластифікаторами;

- збільшення терміну зціплювання при незмінній плинності;

- антикорозії арматури;

- підвищенні протиморозної стійкості.

 

www.chem.com.ua

e-mail: sales@chem.com.ua

 

Tel: +38 044-228-08-72

Tel: +38 098-882-15-15

Tel: +38 093-880-15-15

Tel: +38 063-876-88-97

Tel: +38 066-306-10-50

 

Skype: chem.com.ua

http://chem.uaprom.net