Бизатор  /  Объявления  /  нефтехимическая продукция  /  химическая продукция  /  химическая продукция

Селітра кальцієва

Тип объявления: продамОпубликовано: 15.10.2020
Цена:Договорная
Компания:102091
Телефоны: Написать сообщение
Адрес:Киев, Украина

www.chem.com.ua

e-mail: sales@chem.com.ua

Tel: +38 044-228-08-72

Tel: +38 098-882-15-15

 

Селітра кальцієва

 

Кальцію нітрат (кальцієва селітра, хлористий кальцій) - неорганічна сіль азотної кислоти. З'єднання дуже гігроскопічне, тому його зберігають без доступу вологи. Хімічна формула Са (NО3) 2.

При 500 ° C починає розкладатися з виділенням О2 і утворенням спочатку Ca (NO2) 2, а потім СаО і NO2. Кальцієва селітра при нормальних умовах негорюча, пожежо- та вибухобезпечна, стійка в інтервалі температур від -60 ° C до +155 ° C.

Отримують кальцію нітрат дією HNO3 на вапняк або поглинанням нітрозних газів (в основному NO2) вапняним молоком. Застосовують кальцію нітрат як азотне добриво і для одержання особливо чистого СаО.

Для отримання гранульованої кальцієвої селітри використовується спосіб низькотемпературної нейтралізації азотної кислоти природним вапняком або продуктами переробки вапняку.

Кальцій азотнокислий (кальцієва селітра, нітрат кальцію, вапнякова селітра, Ca (NO3)2) в чистому вигляді являє собою кристалічну тверду речовину білого кольору, без запаху. Кальцію нітрат і його кристалогідрати сильно гігроскопічні, тому їх необхідно зберігати без доступу вологи.

Велика кількість кальцію азотнокислого використовується в сільському господарстві як добриво. Кальцієва селітра є фізіологічним лужним добривом, придатним для всіх ґрунтів і, перш за все, для окислення дерново-підзолистих ґрунтів. Нітрат кальцію вносять під всі культури. Особливо ефективний Кальциніт для весняного підживлення озимих. Кальцій надає міцність клітинних стінок рослин, стимулює розвиток кореневої системи, вегетативний ріст і розвиток декоративних і сільськогосподарських культур (буряк цукровий, кормова і їстівна, картопля, кукурудза зернова та силосна, капуста, соя, томати, квасоля, петрушка, огірки, суниця, яблуні , хризантеми, троянди, гвоздики).

При підгодівлі добривами зі вмістом кальцію поліпшується товарний вигляд продукції, подовжуються терміни зберігання. Кальцієва селітра також застосовується для профілактики гниття томатів, перцю, салату, яблук, а також інших захворювань, викликаних дефіцитом кальцію. Кальцієву селітру не можна змішувати з добривами, які містять сульфати і фосфати.

У хімічній промисловості вапнякову селітру використовують в якості компонента розсолу в холодильній техніці і при виробництві вибухових речовин. Крім того, застосовують азотнокислий кальцій у виробництві реактивів і склопластиків.

У будівництві, зокрема, у створенні бетону, сухих буд.суміші та інших будівельних матеріалів, нітрат кальцію давно встигли оцінити, завдяки його унікальним характеристикам, які полягають в:

- прискоренні процесів, збільшення міцності;

- сумісності зі всілякими пластифікаторами;

- збільшення терміну зціплювання при незмінній плинності;

- антикорозії арматури;

- підвищенні протиморозної стійкості.

Крім того, селітра кальцієва активно експлуатується в найрізноманітніших сферах промисловості: електронній, п'єзокерамічній, хімічній, в кольоровій металургії. З її допомогою виготовляють розсоли в холодильниках, виробляють реактиви, склопластик і вибухові речовини.

 

www.chem.com.ua

e-mail: sales@chem.com.ua

 

Tel: +38 044-228-08-72

Tel: +38 098-882-15-15

Tel: +38 093-880-15-15

Tel: +38 063-876-88-97

Tel: +38 066-306-10-50

 

Skype: chem.com.ua

http://chem.uaprom.net