Бизатор  /  Объявления  /  торговая и пищевая промышленность  /  разное

Крышка на стакан "Т" КР70 50шт (40/2000)(175мл) малиновая

Тип объявления: продамОпубликовано: 05.08.2018
Цена:20 грн.
Продавец:Виктория
Телефоны: Написать сообщение
Адрес:Харьковская область, Харьков, Украина
Крышка на стакан "Т" КР70 50шт (40/2000)(175мл) малиновая
Крышка на стакан "Т" КР70 50шт (40/2000)(175мл) малиновая
Кришки виготовлені з харчового полістиролу
 
Одноразова кришка на склянку запобігає потраплянню в стакан чужорідних тіл, при різкому русі не завдає шкоди людині, надовго зберігає напій гарячим. Нерідко кришка для гарячих напоїв іменується кришкою з пітейніком, в просторіччі «кава з собою».
 
Саме поєднання таких якостей як ціна, екологічність, зручність і практичність використання роблять цей асортимент одноразових кришок одним з кращих рішень для сервірування гарячих напоїв на винос.
Чи не лопається при надяганні на склянку, щільно сидить і не злітає зі склянки, не веде при зберіганні поруч з кавоваркою.
 
Таке нехитре пристосування охоронить від розбризкування і переливу вмісту склянки, що грає важливу роль при нашій стрімкому способі життя, коли все доводиться робити на ходу. У тому числі і перекушувати - в машині або громадському, прогулюючись пішки люди постійно п'ють каву, соки та інші напої і завжди залишається ризик їх розплескати. Ще один плюс кришок - гарячий напій довше зберігає свою температуру.
 
Кришки для паперових склянок відмінно доповнюють повноту комфорту і значно підвищують якість і сервіс обслуговування клієнтів, тому склянки з кришками користуються все більшою популярністю.