Бизатор  /  Объявления  /  сельское хозяйство  /  с\х инвентарь

Багатофункціональний прилад проти літаючих та наземних шкідників

Тип объявления: продамОпубликовано: 02.10.2017
Цена:2 290 грн.
Продавец:александр
Телефоны: Написать сообщение
Адрес:Львовская область, Буск, Украина

Багатофункціональним приладом проти літаючих (комарі, мошка, моль, кліщі) і наземних шкідників (щури, миші, кроти) вважається Град А 1000 ПРО.
Принцип дії Град а 1000 про
відлякувач гризунів та комах заснований на непереносимості тваринами і комахами спеціально розробленого звукового, ультразвукового і світлового випромінювань, що генеруються виробом. Звукові і ультразвукові хвилі впливають на нервову систему тварин і комах, завдаючи їм болю і дискомфорт. Щури і миші втрачають здатність споживати їжу, воду, намагаються покинути приміщення. Вперше в відлякувачі гризунів ГРАД А 1000 ПРО реалізований додатковий відлякує ефект за рахунок над яскравих спалахів світла, що діють за спеціально розробленим алгоритмом, що ще більше підвищує ефективність роботи вироби. При цьому вони не надає шкідливого впливу на людей і домашніх тварин. Електроживлення виробу здійснюється від зовнішнього джерела живлення. Унікальний не повторюється алгоритм малюнка звукового випромінювання дозволив виключити ефект звикання комах і гризунів.Режіми роботи ГРАД А 1000 ПРО:
- режим 1 - максимально ефективний режим відлякування гризунів (хвилі звуковий частоти і ультразвук);
- режим 2 - ультразвуковий (безшумний) режим відлякування гризунів, кажанів;
- режим 3 - режим відлякування комарів;
- режим 4 - режим відлякування комах (бліх, павуків, кліщів, молі).
Результат використання ультразвукового відлякувача гризунів Град а тисячі про в закритих приміщеннях - повне зникнення шкідників спостерігається після 14 днів безперервної роботи вироби.
У відлякувач гризунів Град а 1000 про передбачена можливість відключення відлякують светодіодов.Град А 1000 Про можна використовувати на маленьких просторах на повну потужність, при цьому ефективність тільки зросте. Найпотужніший і багатофункціональний відлякувач в світі. Вважається універсальним приладом, т.к. замінює відразу 3 відлякувач (по потужності, по площі дії і з відлякування різновиди шкідників). Завдяки настільки широкому спектру дії Град А -1000 ПРО буде просто незамінний в господарстві. Вибирайте один з 4-х режимів роботи і позбавляйтеся від тих шкідників, проблема з якими на даний момент для Вас актуальна.Регуліровка потужності випромінювання для підстроювання під конкретні умови експлуатації. Яскравий світлові спалахи підсилюють ефект відлякування до максімума.Еффект завмирання-відсутня!
Безкоштовна доставка по Україні-без передоплати! Гарантійне і післягарантійне обслуговування! Детальніше по телефону 0677190866