Бизатор  /  Объявления  /  нефтехимическая продукция  /  нефтепродукты  /  масла и смазки

Смазка Eni grease mu ep 0

Тип объявления: продамОпубликовано: 24.10.2018

Eni Grease MU EP — це однорідне літієве мастило, яке містить EP-присадки. Мастило виготовляється із застосуванням високоякісних мінеральних базових масел, високотехнологічного пакету присадок і комплексного літієвого мила як згущувача. Різні сорти розрізняються по консистенції.ВЛАСТИВОСТІ І ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ЯКОСТІ
Мастило ENI GREASE MU EP 0 пройшло наступні експлуатаційні випробування: FAG FE 9 (DIN 51821-02) і SKF R2F при 120 ° C.
При випробуванні протизадирних властивостей за методом Тімкен мастило ENI GREASE MU EP 0 показала результат 45 фунтів
Наявність EP-присадок забезпечує утворення міцної липкої змазує плівки, яка не порушується і не переміщається навіть при пульсуючих навантаженнях, що оберігає від прямого контакту металу з металом. Універсальні характеристики Eni Grease MU EP дозволяють застосовувати її в широкому діапазоні потреб. 
Хороша фізична і хімічна стабільність гарантує, що якість мастила залишається без змін навіть при важких механічних навантаженнях і високих температурах. Мастило також має високу опірність до окислення.
Висока температура каплепадіння дозволяє використовувати мастило в широкому діапазоні температур. Завдяки високої прокачуваності вона може використовуватися при низьких температурах. 
Eni Grease MU EP забезпечує хороший захист від корозії. Міцно прилипає до металу масляна плівка не порушується навіть при сильній вібрації. 
Мастило має відмінні водовідштовхувальні властивості, що дозволяє використовувати її при високій вологості і прямих контактах з водою. 
eni Grease MU EP 0 особливо підходить для змащення закритої сталевої циліндричної, конічної і гвинтової передачах, наприклад, для редукторів, які працюють при середніх температурах і навантаженнях або на будь-якому обладнанні, де важко застосовувати масло, і мастило повинно експлуатуватися тривалий час. 
eni Grease MU EP 0 може використовуватися також в централізованих системах змащення, встановлених на промисловій техніці, вантажівках, сільськогосподарських машинах, промислових устаткуваннях і систем змащування верстатів. 

Цена:Договорная
Компания:106161
Телефоны: Написать сообщение
Адрес:Днепропетровская область, Днепропетровск, Украина