Бизатор  /  Объявления  /  сельское хозяйство  /  с\х оборудование, запчасти к ним  /  для хранения , переработки

Пневмотранспортер, пневмонавантажувач http://apkua.com Подробнее: http://apkua.com/agroboard/i-326476/pnevmotransporter-pnevmonavantazhuvach/

Тип объявления: продамОпубликовано: 26.02.2021
Цена:4 200 Евро
Компания:109828
Телефоны: Написать сообщение
Адрес:Киев, Украина
Пропонуємо нагнітальні й всмоктувально-нагнітальні пневмонавантажувачі виробництва Німеччини, Данії, Польщі чи Канади в асортименті.
1. Пневмоневмонавантажувачі Польща мають продуктивність від 4 до 35 т/год, в залежності від моделі. Застосовуються для транспортування (і вентиляції) зерна, наповнення або розвантаження сховищ і складів. Ціна від 4200 євро
2. Пневмоневмонавантажувачі Німеччина служать для навантаження і розвантаження зернових культур. Вони вирізняються високою якістю і довгим терміном служби. Їхня продуктивність — від 4 до 31 т/год. Вони мають цілісний литий чавунний корпус і повністю герметичні з'єднання.
3. Пневмоневмонавантажувачі Данія застосовуються при навантажувальних / розвантажувальних роботах. Управління транспортером здійснює одна людина. Є моделі, які працюють від електроприводу і є — від ВВП трактора. Їхня продуктивність до 40 т/год.
4. Пневмоневмонавантажувачі Канада продуктивністю від 40 до 200 т/год, призначені для транспортування, розвантаження і завантаження зернових культур, пелет, гранул та ін. Вони можуть бути залучені на елеваторах, комбікормових заводах, зерносховищах, складах, для наповнення залізничних вагонів і портових контейнерів. За бажанням замовника, пневмонавантажувачі можуть працювати від електродвигуна, валу відбору потужності трактора (ВВП), бензинового або дизельного двигуна.