Бизатор  /  Объявления  /  металлургическая промышленность  /  металлоконструкции

Свинарники під ключ. Найскладніші металоконструкції Славута.

Тип объявления: продамОпубликовано: 27.04.2020
Цена:Договорная
Телефоны: Написать сообщение
Адрес:Хмельницкая область, Украина, Славута

Металоконструкції для розширення заводів. Конструкції із металу на замовлення. Металоконструкції від виробника. Металоконструкції Славута. Металоконструкції для холодильних камер. Проектування металоконструкцій недорого. Виготовлення металоконструкцій. Z-профіля холоднокатані.

 

Професійно, а головне без посередників та переплат «СтальБудМонтаж» пропонує: проектування, виготовлення, доставку та монтаж конструкцій із металу різної конфігурації.

Готові металоконструкції будь-якої складності для: складів, ангарів,СТО, автомийок, виробничих цехів, оптових торгівельних баз, логістичних складів,свинарників,корівників, овочесховищ, зерносховищ, розширення заводів/фабрик, холодильних камер чи приміщень для будь-якого іншого типу діяльності .

Надаємо послуги  «під ключ».

Для Вас - різна форма оплати!

Сертифікати, гарантія, виконання робіт у встановлені строки!

 

Металоконструкції для розширення заводів. Конструкції із металу на замовлення. Металоконструкції від виробника. Металоконструкції  Славута. Металоконструкції для холодильних камер. Проектування металоконструкцій недорого. Виготовлення металоконструкцій. Z-профіля холоднокатані.

 

Контакти:

 

Івано-Франківська область, Калуш, площа Героїв, 10

https://steelbudmontag.com/

т. 0976808747, 0502003248

steelbudmontag@gmail.com

Микола Миколайович