Бизатор  /  Объявления  /  сельское хозяйство  /  с\х техника  /  с\х техника

продам борону БГР-6,7 (новая)

Тип объявления: продамОпубликовано: 03.04.2020
Цена:Договорная
Компания:25279
Продавец:17091
Телефоны: Написать сообщение
Адрес:Днепропетровская область, Днепропетровск, Украина

Дискова борона БГР-6,7 «Солоха» призначена для обробітку ущільнених ґрунтів різноманітного механічного складу з подрібненням і заробкою в ґрунт пожнивних решток які залишились на швидше поверхні поля, а також для підготовки ґрунту під посів озимих культур, після збирання пропашних, без глибокого основного обробітку ґрунту. Борона може використовуватись в усіх грунтово кліматичних зонах України.
Дискова борона складається із двох батарей на передній встановлено диски «ромашка», на задній – суцільні диски, це дає змогу бороні працювати на задану глибину і з високим ступенем якості, незважаючи на твердість ґрунту та пожнивні залишки на поверхні поля. Досягається це в першу чергу за рахунок великого навантаження на диск (в БГР-6,7 «Солоха» воно становить 137кг/на диск), та комбінації дисків (диски «ромашка» найкраще справляються із підрізанням пласта ґрунту, та подрібненням пожнивних залишків, «суцільні» диски краще перемішують ґрунт та подрібнюють його ), завдяки цьому «Солоха» добре справляється із великими пожнивними залишками.
Для підвищення надійності та прискорення ремонту обидві дискові батареї борони поділені на три секції, кожна з яких спирається на дві опори з підшипниковими вузлами, таким чином при ширині захвату 6,7 м батарея дисків спирається на десять підшипникових вузлів із самоцентрованими сферичними роликовими підшипниками, які мають декілька ступенів захисту від попадання в них пилу і бруду.
Секції дискових батарей зібрані на валах квадратного перерізу, що унеможливлює прокручування дисків, котушок між дисками та прижимних шайб.

Тип борониНапівпричіпна
Агрегатується:трактори класу 240 кН і вище
Робоча швидкість, км/год8-12
Продуктивність за 1 год, га:5,4-8,0
Ширина захвата, м6,7
Глибина обробітку, см10-20
Орієнтовна витрата пального, л/га
Окупність за рахунок економіїї ПММ, га
Габаритні розміри в рабочому положенні, мм:
- довжина8 700
- ширина7 250
- висота1 650
Габаритні розміри в транспортному положенні, мм:
- довжина8 500
- ширина4 400
- висота2 650
Дорожній просвіт, мм300
Маса борони, кг7 690