+ Добавить объявление
Главная  >  Объявления  >  Товары  >  Потребительские товары  >  Мебель, интерьер  >  Мебель

продам : Шкільні меблі, дошки у Львові

Українська компанія «Меблі Room», є не тільки реалізатором, але й виробником різноманітних моделей меблів різного призначення. У нас ви можете знайти гарнітури та окремі речі. Продукція здатна створити прекрасні умови для праці у офісі. Багато одиниць виробляється для того, щоб наші покупці мали можливість вдома насолоджуватися комфортом та красою навколо себе.

Багата колекція товарів для навчальних закладів допоможе створити прекрасні умови, завдяки яким діти зможуть отримувати знання, а спеціалісти матимуть необхідні засоби для викладання. Ергономічна та надійна шкільна парта зі стільцями створить комфортні умови перебування дитини на уроці. Під час розробки та виготовлення моделей враховувались найменші нюанси, бо дрібниць у справі, що стосується освіти та здоров'я нового покоління бути не може. Градус нахилу, форма сидінь та спинки, а також поверхні парті, все має значення та забезпечує правильне положення хребта. Це дуже важливо у період коли триває його формування. Саме від осанки залежить працездатність дитини на уроці. Бо 45 хвилин зосередження на інформації та перебування у одному положенні, дуже серйозне випробування для організму, що тільки формується.

Завдяки продуманості кожної моделі та використання для виготовлення тільки високоякісних матеріалів, наше шкільне оснащення буде довго експлуатуватися та витримає навіть бурхливий характер підлітків. Крім того, навчальні заклади мають можливість придбати у нас будь яку кількість одиниць. Не требі й казати, що замовляти меблі у виробника, набагато вигідніше ніж у мережі розповсюджувачів.

В каталозі нашого сайту ви знайдете і різноманітні дошки для обладнання класів. Тут представлені моделі різного розміру, та відмінні за функціональними можливостями. Є варіанті призначені для написання на них даних крейдою, а також більш сучасні розраховані на маркери та використання магнітів, які дозволяють швидко закріпити паперові носії інформації. Сучасна шкільна дошка виробляється з матеріалів, які дозволяють їй мати прекрасний вигляд достатньо тривалий час. Покриття поверхонь витримує механічне впливання. На ньому не буде подряпин. У нас ви можете придбати дошки зроблені з одного й того ж матеріалу, та комбіновані моделі. Вони розкривають більші можливості для викладачів. Для покриття поверхонь цього оснащення частіше за все обирається темно зелений колір з матовим ефектом. Відсутність блиску дозволяє прекрасно бачити інформацію на дошці з будь якого куточка приміщення.

Кожна модель має надійні кріплення, які зафіксують її на стіні. Фурнітура, що використовується для виготовлення, пройшла численні перевірки на якість и має тривалий час гарантії. Купуючи продукцію «Меблі Room», ви отримаєте високу якість за виправдану ціну.

--

Контактное лицо:  менеджер

Предприятие:  Компания "Меблі Room"

Телефоны:  +380 (67) 568 59 82, +380 (67) 956 50 07    Факс:  +380 (32) 253 05 63

E-mail:  написать письмо

Сайт:  http://www.room.lviv.ua

05.07.2016     Львовская область, Львов, Украина
Похожие обьявления