+ Добавить объявление
Главная  >  Объявления  >  Услуги  >  Медицина, косметология  >  Медицинские услуги  >  Лечение

Українська клініка з новітніми методами лікування

Степан Томович Біляк – заслужений лікар України, кандидат медичних наук. У 1992 році першим провів операцію по видаленню жовчного міхура малоінвазивним методом. Саме він запровадив і почав популяризувати цю методику в Україні. Тепер у його приватній клініці в Ужгороді у 90% випадків оперативного втручання використовується лапароскопічна методика проведення операцій у сферах урології, гінекології, онкології, хірургії.

Лікувальні напрямки

Основні напрямки діяльності Клініки Біляка: лапароскопія, ендоурологія, ендогінекологія, літотрипсія.

Лапароскопія – революційний метод оперативного лікування в хірургії, урології, гінекології. Основна перевага для пацієнта – зменшення інтенсивності болю після операції. Це досягається специфікою лікувального процесу. При проведенні операції не роблять великих розрізів, а лише проколи діаметром 1-1,5 см, вони швидше загоюються.

Ендоурологія – застосування ендоскопів, які вводяться через фізіологічні отвори для огляду та лікування різних ділянок сечовидільної системи. Розрізи не роблять. Діагностичні та оперативні методики, які розробляються у клініці, дозволяють у багатьох випадках уникнути відкритої операції. Ендоурологія забезпечує високу точність проведення оперативного лікування, причому без рубців.

Ендогінекологія – напрямок, завдяки якому лікування безпліддя та ендометріозу, виконання операцій на матці, яєчниках, трубах, видалення міом та поліпів, оперативне втручання при позаматковій вагітності стало мінімально інвазивним. За допомогою сучасної апаратури діагностика чи лікування відбувається через невеликий прокол.

Літотрипсія – надсучасна методика безконтактного руйнування каменів будь-якого типу при сечокам`яній хворобі. Патологію прибирають за допомогою літотрипера під візуальним ендоскопічним контролем.

Послуги клініки

Клініка Біляка запроваджує інноваційні технології в:

  • гінекології. Проводиться лікування розповсюджених захворювань: фіброміоми матки, кісти та раку яєчників, шийки матки й інших захворювань жіночої репродуктивної системи. У цьому напрямку проводиться велика кількість малотравматичних операцій на яєчниках, матці, маткових трубках, органах малого таза;
  • урології – якісна діагностика й лікування, застосовуються сучасні консервативні та хірургічні методики. Проводяться лапароскопічні, ендоскопічні операції, класична і реконструктивна урологія;
  • хірургії. Застосовується новітнє обладнання для проведення малоінвазивних лапароскопічних операцій. Основні напрямки: жовчнокам’яна хвороба, холецистит, грижі, апендицит, спайкові процеси в черевній порожнині, геморой, панкреатит, кіста печінки;
  • онкології. Застосовуються новітні технології та практикуються органозбережні операції в онкоурології та онкогінекології. Клініка працює зі злоякісними пухлинами сечового міхура, простати, нирок, кишківника (тонкого та товстого), шийки матки, сечоводу та деякими іншими.
  • літотрипсії. Швидко і з мінімальним втручанням прибираються камені при сечокам`яній хворобі.

Зосередження саме на цих напрямках дає можливість надавати пацієнтам якісні діагностично-лікувальні послуги.

Унікальні можливості

Клініка Біляка – унікальна комбінація новітніх досягнень у галузі хірургії та притаманної українському народу віри в силу духовного очищення. На території розміщені два храми, в одному з них навіть знаходяться мощі першого українського лікаря-цілителя Агапія Печерського. Поєднання духовного, віри у зцілення та високого професіоналізму медиків дає можливість досягати швидкого одужання.

На Закарпатті одиниці проводять симультанні лапароскопічні хірургічні втручання. У Клініці Біляка під час одного наркозу проводяться 2-3 малоінвазивні операції різного профілю. Це дає можливість зменшити ризик для організму пацієнта. При цьому заощаджуються кошти, реабілітуватися потрібно тільки від однієї операції.

Основний профіль – лапароскопічні втручання. У клініці застосовується сучасне обладнання, кожен пацієнт повністю забезпечується всім необхідним.

--

Контактное лицо:  менеджер

Предприятие:  Клініка Біляка

Местонахождение:  Украина, Закарпатская область, Ужгородский район, село Минай

Телефоны:  +38 (050) 534-38-43, +38 (050) 610-07-77

E-mail:  написать письмо

Сайт:  https://bilyak.com.ua

26.10.2020     Украина, Закарпатская область
Похожие обьявления