+ Добавить объявление
Главная  >  Объявления  >  Товары  >  Потребительские товары  >  Одежда, Обувь,Ткани  >  Одежда  >  Мужская одежда

продам : Чоловічі вишиванки в асортименті з доставкою по Україні

Національний костюм, це своєрідне відтворення бачення світу окремого етносу. У кожного народу є певні маркери, що більшості випадків автентичні. Не стала виключенням і українська вишиванка, яка зараз сприймається як яскрава прикраса. Як і у багатьох народів, чоловічі костюми скромніші за жіночі. У каталозі інтернет-магазину «Етнохата», який можна знайти за адресою etnoxata.com.ua, представлені зразки сорочок схожих на ті, що віками носили українці. У кожного регіону були власні оригінальні кольори та структура малюнку. Сучасність достатньо суттєво змішала ці маркери. На основі цього і були створені дещо узагальнені концепції, які віддзеркалюють з одного боку підйом національної ідеї, з іншого втрату оригінальності, що була візиткою кожного регіону.

Вишиванка, зі штучного витвору та справжнього шедевру рукотворного мистецтва, стала звичайним одягом для чоловіків та жінок, які прагнуть привернути до себе увагу та підкреслити свої погляди. Зараз купуючи такі речі більше звертається увага на якість тканини та колір вишивки, ніж на глибинний зміст малюнку. Та і у більшості випадків, зображення має риси різних технік вишивки и для знавців таких тонкощів цінності не має, а є просто оригінальним малюнком. Але у таких витворів є певна цінність. Саме на підґрунті переплетіння традицій іноді народжують нові стилі у моді.

Вишиванки, які можуть стати першими ластівками мистецтва, що тільки народжується, ми пропонуємо вам придбати за доступними цінами, та на дуже привабливих умовах. Придбану сорочку вам відправлять прямо за вказаною адресою. За бажанням ви можете забрати її особисто.

Вона може стати оригінальним подарунком. Сучасна мода допускає використання такої сорочки навіть з діловим костюмом. Вона буде гармонічно поєднуватися з джинсами. Єтно мотиви стають все більш популярними у світі и такі вишиванки мають попит за кордоном. Тому збираючись у подорож можете взяти з собою декілька сорочок. Але якщо ви плануєте відвідати Мексику, краще цього не робити. Як це не дивно, але малюнки та кольори національних костюмів народів які мешкають на різних континентах дуже схожі.

--

Контактное лицо:  менеджер

Предприятие:  Інтернет-магазин «Етнохата»

Местонахождение:  Украина, Киев, улица Елизаветы Чавдар, 4

Телефоны:  (050) 699 12 69, (063) 195-83-21    Skype:  etnoxata

E-mail:  написать письмо

Сайт:  http://etnoxata.com.ua

21.03.2016     Киев, Украина


Похожие обьявления