+ Добавить объявление
Главная  >  Объявления  >  Услуги  >  Информационно-образовательные  >  Тренинги, семинары, конференции

предлагаю : Бізнес тренінги

Справжнім «двигуном» будь-якого бізнесу сьогодні є зовсім не технології, інноваційні продукти або рекламні бюджети (хоча все це, звичайно, важливо), а люди. Бізнес створюють саме люди, а успішний і ефективний бізнес - мотивовані, активні люди, професіонали.На сайті http://amer.org.ua/ проводять бізнес тренінги,які допоможуть відшукати потрібних людей.

Знайти хороших співробітників - завдання не з простих, це знають всі HR-менеджери, керівники та власники бізнесу. Універсального рецепту не існує: кожна галузь, компанія, кожен відділ і конкретна посада потребують людину з певним набором професійних і особистих якостей. Тим не менш, є навички і знання, без яких в будь-якій компанії буде складно досягти видатних результатів. Саме ці навички виробляють на бізнес-тренінгах.

Навчання персоналу може стати потужним інструментом для зростання ефективності компанії. Чи стане - багато в чому залежить від того, які цілі ставить керівництво, замовляючи бізнес-тренінг.

- Чи потрібно в даний момент персоналу навчання або воно проводиться «для галочки»?

- Тренінгові або НЕ тренінгові рішення ставить перед собою компанія?

- Яку саме програму варто вибрати?

- Які результати можуть бути досягнуті?

- Яких співробітників направляти на навчання?

- На всі ці питання допоможе дати відповідь попередня діагностика. Якщо вона проведена якісно, в такому випадку тренінги для бізнесу принесуть компанії значні конкурентні переваги і підвищення ефективності роботи персоналу.

- Корпоративний або відкритий?

Корпоративні тренінги - тренінги «внутрішні», тобто, їх учасники - співробітники однієї компанії. Відкритий тренінг розуміє під собою участь людей з різних компаній, вони об'єднані лише подібною посадою в компанії або схожими завданнями.

Переваги корпоративного тренінгу для організації:

• корпоративний бізнес-тренінг вирішує індивідуальні завдання саме вашої компанії, а будь-яку програму можна адаптувати з огляду на наявні проблеми, специфіку персоналу та ін.;

• є можливість заглибитися в опрацювання реальних ситуацій та кейсів, зосередитися на найважливішому;

• унікальна можливість «вбити» двох, а то й трьох зайців одним махом - крім навчання персоналу, вирішити задачу адаптації нових співробітників, поліпшення командної взаємодії;

• корпоративний тренінг дозволяє задати критерії для оцінки результату навчання і потім відстежити їх; робити моніторинг процесу навчання і коригувати його на будь-якому етапі.

Інвестиційні пропозиції від АМЕР Ви можете отримати, відвідавши наш офіційний сайт та поспілкувавшись з нашими спеціалістами.

--

Контактное лицо:  менеджер

Предприятие:  Агенція Місцевого Економічного Розвитку

Местонахождение:  Украина, Киев, проспект Павла Тычины, 1

Телефоны:  (03259) 230 53

E-mail:  написать письмо

Сайт:  http://amer.org.ua

24.09.2015     Киев, Украина
Похожие обьявления