+ Добавить объявление
Главная  >  Объявления  >  Услуги  >  Безопасность и охрана

предлагаю : Детектор брехні в Чернівцях – за доступною ціною

Багато великих компаній та підприємств вже не перший рік активно користуються послугами професійних поліграфологів. Це пояснюється тим, що кожна людина, а особливо та, яка має великий бізнес, хоче бути впевнена в своїх партнерах та працівниках. Усі ми наполегливо працюємо задля забезпечення благополуччя нашої родини та близьких та бажаємо, щоб наша справа приносила нам великий прибуток. Задля цього ми намагаємося вжити всіх засобів безпеки, щоб не втрапити в неприємну ситуацію, та не втратити усього, що ми заробляли роками.

Тож, задля того, щоб спати спокійно та не турбуватися через кожну дрібницю, найкращим вибором для вас буде звернутися по професійну допомогу до нашої компанії «PolyTest». Ми пропонуємо вам найкращі умови для вирішення ваших питань за вигідною ціною.

Дехто віддає перевагу користуванню таким видом послуг, як детектор брехні в Чернівцях та інших великих містах України задля перевірки певних осіб серед робітників чи керівництва. Декому більше до вподоби проводити такі перевірки періодично не тільки серед постійного персоналу, але і при прийомі на роботу та звільненні.

Задля цього, багато хто вважає доволі логічним найняти досвідченого поліграфолога у якості позаштатного працівника. Залежно від того, який варіант вам більше подобається, ви зможете обрати умови надання послуг, звернувшись для цього на наш сайт polytest.com.ua.

Перед тим, як перейти до замовлення послуги, вам необхідно ознайомитися з деякою корисною інформацією, яка стосується детектора брехні та принципу його використання. По-перше, слід зазначити, що цей вид обладнання представляє собою цілу систему пристроїв, які фіксують зміни у роботі парасимпатичної та симпатичної нервової системи людини, а також записують фізіологічні показники організму людини під час опитування.

Сама процедура не є дуже складною, але потребує спеціальної підготовки як для спеціаліста, так і для людини, яку вам необхідно перевірити на детекторі. Той, з ким ви хочете провести цей тест має добре почуватися, не буди у стані алкогольного сп’яніння та під дією будь-яких сильних препаратів. Також, ця процедура не проводиться для дітей, вагітних жінок, та людей з певними вадами здоров’я, які можуть негативно вплинути на опитуваного під час проведення тестування. Ви повинні знати, що наша компанія не проводить тесту у той самий день, коли ви зробите замовлення. Точність результатів перевірки потребує належної підготовки спеціаліста та обладнання, яким він користується. Більше інформації про процедуру та вартості послуг можна знайти на сайті http://polytest.com.ua.

--

Контактное лицо:  менеджер

Предприятие:  Компанія «PolyTest»

Местонахождение:  Украина, Черновцы, улица Шевченко, 28

Телефоны:  097 003 48 78

E-mail:  написать письмо

Сайт:  http://polytest.com.ua

19.07.2016     Украина, Черновицкая область, Черновцы
Похожие обьявления