+ Добавить объявление
Главная  >  Объявления  >  Услуги  >  Работа  >  Приглашаются

Реєстрація в Ейвон Україна

Багато хто мріє про те, аби заробляти гроші не виходячи з дому, при цьому аби рівень доходу напряму залежав від особистих умінь, впертості. Ейвон Україна – це один із способів досягнути такої мети, оскільки представником (консультантом) компанії може стать будь хто!

Як зареєструватись?

Насправді, реєстрація в ейвон досить проста, для цього вам не потрібні якісь спеціалізовані знання. Першим ділом вам потрібно зайти на офіційний сайт компанії My Avon, далі заповнюємо форму: вказуємо своє прізвище, телефон, місце проживання та електронну адресу.

Наступний крок – це розгляд заявки зі сторони працівників компанії, якщо все підходить, то ви будете повідомленні про це. Потрібно відмітити, що шанс того, що ваша особа не буде підходити в ролі представника компанії, досить низький, на сайті My Avon можна більш детальніше оглянути всі правила реєстрації, там же можна отримати відповіді на будь які питання!

Що таке співпраця з Avon?

Avon – це компанії, котра далеко не перший рік знаходиться в списку фірм, які пропонують своїм клієнтам якісну косметику, та все, що необхідно для красивого макіяжу. Виходячи з цього, зареєструвавшись на сайті My Avon, ви автоматично отримуєте статус представника фірми, далі рівень вашого доходу напряму залежить від вас.

Так, ви маєте можливість купляти товар по більш підходящій для вас ціні, а продавати по більшій. В сумі, ваш рівень доходу буде представляти собою різницю між ціною покупки і ціною продажі.

Також Ейвон періодично проводить різні конкурси і акції, що дозволяє отримати приємні подарки, річ йде не тільки про косметику, але й про автомобіль! З часом, якщо ви будете виконувати свою роботу правильно й добре, а у вас вже буде немала кількість клієнтів, то вас очікуватиме кар’єрний ріст, в том числі можливість побудувати свій бізнес на основі Ейвон!

Чому вигідно працювати в Ейвон?

Один з самих великих плюсів такої співпраці – це незалежність: вам ніхто нічого не зможе вказувати, оскільки ви повністю самостійна людина. Не потрібно забувати й про те, що така робота вважається віддаленою, а це також має велике значення.

--

Контактное лицо:  менеджер

Предприятие:  Компанія "AVON"

Телефоны:  067-47-00-202, 063-62-68-048, 095-27-49-724

E-mail:  написать письмо

Сайт:  http://myavon.com.ua

14.05.2019     Украина
Похожие обьявления