+ Добавить объявление
Главная  >  Объявления  >  Услуги  >  Бытовые услуги, животные, техника  >  Клининговые услуги

предлагаю : Хімчистка різного одягу від "Чисто"

Завжди мати охайний вигляд та не робити для цього занадто великих зусиль ви можете з допомогою мережі хімчисток «Чисто». Львів’яни вже оцінили якість нашої роботи и все частіше користуються послугами. Окрім вільного часу, який ви можете витрачати на що завгодно, ми допоможемо зберегти речі у прекрасному стані дуже тривалий час. Сучасне обладнання яким оснащені наші хімчистки дозволяє працювати з будь якими речами. Миючі засоби, що використовуються в роботі купуються у виробників, які відомі у світі і гарантують якість товару.

Постійно слідкуючи за новими розробками та технологіями, ми намагаємося впроваджувати їх у роботі. Це дозволяє працювати швидко та максимально ефективно. Ваші речі будуть виглядати ідеально та служитимуть дуже довго. У нас є можливості для чистки та прання будь якої тканини, виробів з хутра, шкіри та наповнювачами з пір’я, синтепону та інших матеріалів.

Щоб одяг та домашній текстиль виглядали бездоганно, часто прання у звичайній побутовій машині недостатньо. Тільки регулярна обробка на професійному обладнанні з використанням спеціальних засобів допоможе повністю позбавитися від забруднення, що проникло глибоко у волокна тканини, або шкіру, чи хутро.

Наші спеціалісті досконало знають всі сучасні технології та методику хімічної чистки. Вони регулярно проходять навчання, де знайомляться з новими розробками та освоюють їх практичне застосування. Постійне відточування власних навиків та поширення досвіду, необхідно для професіонального зросту та успішної роботи. Права на помилки у нас немає і ми не робимо їх. Тому ви можете не хвилюватися за збереження речей, які довірили працівникам хімчистки «Чисто».

Ми застосовуємо технологію аква-чистки шкіри та хутра, окуночне фарбування і багато інших прогресивних методів роботи з будь яким одягом, іграшками та текстилем. Згаємося на спеціальних методах обробки виробів з використанням пір’я. Ми працюємо тільки з миючими засобами, які безпечні для людини.

Ви можете звернутися за терміновою допомогою і тоді забруднення на речах будуть ліквідовані у найкоротший термін. Індивідуальний підхід, сучасні технології та високий професіоналізм персоналу, стали запорукою успіху у роботі та максимальної довіри клієнтів.

--

Контактное лицо:  менеджер

Предприятие:  Мережа хімчисток "Чисто"

Телефоны:  (0 800) 60 15 15    Факс:  (0 800) 60 15 15

E-mail:  написать письмо

Сайт:  http://chysto.in.ua

27.01.2016     Украина


Похожие обьявления