+ Добавить объявление
Главная  >  Объявления  >  Услуги  >  Медицина, косметология  >  Медицинские услуги

Як правильно транспортувати хворого?

Питання перевезення хворих актуальне завжди, адже муніципальні медичні служби не надають послуг такого типу. Частіше їх робота спрямована на надання першої медичної допомоги. А самостійно транспортувати хворого не варто, адже весь процес потребує чимало уваги, особливих умов та професійного спостереження.

То як же знайти вихід з такої ситуації? На допомогу прийде приватна медична компанія «Айболит». Бригада медиків потрібного профілю перевезе пацієнта з лікарні додому і навпаки, із однієї клініки в іншу, в закордонний медцентр для подальшого лікування або реабілітації. Якісний професійний супровід та своєчасна медична допомога хворому – гарантовані!

Як підготувати пацієнта до транспортування?

Оскільки будь-яке перевезення для хворого – справжній стрес, то до цієї процедури його слід гарно підготувати. Для початку варто зайнятись:

  • Оцінкою стану здоров’я перед транспортуванням;
  • Стабілізацією його стану в разі виявлення будь-яких порушень в роботі організму, адже під час поїздки можуть виникнути серйозні ускладнення;
  • Комплектуванням реанімаційної машини, якою перевозитимуть хвору людину;
  • Підбором медичного персоналу, який супроводжуватиме пацієнта.

Родичі хворого також повинні допомогти: підтримати його морально, розповісти про всю необхідність та безпечність майбутньої поїздки. Якщо людина переживатиме в дорозі, то це може негативно вплинути на її загальне самопочуття.

Умови безпечного транспортування

До лежачого пацієнта потрібно дбайливо ставитись не тільки під час перевезення. Варто з особливою увагою віднестись до його перекладання з ліжка на лікарняні носилки, які призначені для транспортування. Вид носилок підбирається в залежності від травми чи типу захворювання людини. Для лежачих хворих краще всього підходять протипролижневі медичні матраци з нетканими простирадлами.

Якщо потрібно перевезти пацієнта з переломами, вивихами і розтягненнями верхніх або нижніх кінцівок, обов’язково використовуються засоби для іммобілізації. В кожному конкретному випадку обираються медикаменти, які можуть знадобитись для надання екстреної допомоги в дорозі.

Медичний автомобіль (реанімобіль) оснащують різними пристроями:

  • Кардіомонітором;
  • Електрокардіографом;
  • Мішком Амбу;
  • Апаратом штучної вентиляції легенів і т. д.

Така специфічна комплектація допоможе не лише спостерігати за функціонуванням життєво важливих систем організму, а й провести реанімаційні процедури в екстрену хвилину.

Транспортування хворого з медичною службою «Айболит» – це завжди швидко, безпечно та максимально професійно!

Щоб отримати більш детальну інформацію, заходьте на www.aybolit.ua

--

Контактное лицо:  менеджер

Предприятие:  Сеть скорой медицинской помощи "Айболит"

Местонахождение:  Украина, Черкассы, улица Героев Днепра, 51

Телефоны:  +38 (067) 473 33 03, +38 (050) 842 03 03    Факс:  +38 (0472) 36 01 01    Skype:  aybolit2005

E-mail:  написать письмо

Сайт:  http://www.aybolit.ua

14.06.2017     Волынская область, Луцк, Украина
Похожие обьявления