+ Добавить объявление
Главная  >  Объявления  >  Товары  >  Медицина, фармакология, парфюмерия, косметика  >  Медицинские товары и техника  >  Прочие товары медназначения

продам : Біомагніти проти куріння Zerosmoke, цена 110 грн.

Біомагніти проти куріння «ZEROSMOKE»

 

Zerosmoke рекомендується використовувати протягом 2-4 годин в день. Багато носять магніти 1-2 години вранці і 1-2 години у другій половині дня або перед сном. Дані магніти виготовлені з двома різними розмірами , менший по діаметру необхідно розмістити на передній частині вуха , а більший відповідно із зворотного боку.
За рахунок взаємного тяжіння магніти будуть щільно триматися на вусі. Перед застосуванням Zerosmoke ® , необхідно вимити і висушити руки. Встаньте перед дзеркалом (якщо Ви це робите над умивальником - закрийте сток , щоб не втратити магніт), розмістіть магніт на правому вусі в зоні Oreo , як показано на малюнку . Якщо Ви лівша , то магніти слід розмістити на лівому вусі.
Якщо Ви потрапили в чутливу точку і відчуваєте біль , розташування магнітів можна злегка змінити в межах активної зони для полегшення дискомфорту або перемістити в зазначені альтернативні зони або на інше вухо . Так само ви можете зовсім зняти магніти на кілька годин і надіти їх пізніше.
Коли ви відчуваєте бажання закурити та інші негативні фактори , такі як тривога , голод , депресія і т.д. і при цьому не носите магніти , Ви можете злегка натиснути або помасажувати активну зону у вусі протягом 30-60 секунд.
Використовуйте магніти Zerosmoke 6 - 7 днів , протягом яких Ви можете продовжувати палити як звичайно , або зменшити кількість викурених сигарет , або зовсім відмовитися від куріння. Якщо Ви все ж віддали перевагу палінню під час використання магнітів , то відмовитися від сигарет необхідно в кінці 7 -го дня , але продовжувати користуватися Zerosmoke ® . Швидше за все після 4 -х тижнів регулярного використання , магніти Вам більше не знадобляться.

 

 

 

--

Контактное лицо:  Чернышева Елена

Предприятие:  ladysport

Телефоны:  0688850041    Факс:  0634670785

E-mail:  написать письмо

Сайт:  http://ladysport.prom.ua/

22.04.2021     Киев, Украина
Похожие обьявления


Смотрите также: