+ Добавить объявление
Главная  >  Объявления  >  Услуги  >  Экспертные услуги  >  Юридические и консалтинговые услуги  >  Юридические услуги

Як замовити юридичну консультацію на порталі B2B Consult

На офіційному сайті https://b2bconsult.ua/ можна замовити юридичну консультацію для вирішення будь-яких питань з законодавства та швидко отримати професійну відповідь на спеціальному бланку. На всеукраїнському сервісі є велика база готових консультацій від провідних експертів у різних сферах, а найбільш популярними вважаються наступні категорії: податки та збори, бухгалтерський облік, трудове та житлове законодавство, земельне, кримінальне та господарське право.

Як замовити консультацію на порталі?

Для того щоб замовити юридичну консультацію на інтернет ресурсі треба зробити наступне:

  • надіслати запит;
  • встановити або обрати вартість;
  • оплатити послугу;
  • отримати професійну відповідь.

Користувач направляє на сайт свій запит по конкретній або договірній ціні, а також самостійно обраному спеціалісту. В тому випадку, коли замовник встановлює конкретну вартість вирішення питання, його запит направляється одночасно усім консультантам, а вирішує питання той, хто дає на це згоду.

Для виконання питання передбачається строк від двох до восьми годин, якщо інший термін не встановлений користувачем. Договірна вартість передбачає вибір замовником найбільш привабливої для нього ціни, яку вказав спеціаліст. Якщо користувач направляє запит конкретному фахівцю, то він автоматично дає згоду на сплату індикативної вартості вирішення питання.

Індикативна вартість вказана у профілі консультанта та є мінімальною ціною, по якій він згоден виконати роботу. Для замовника передбачається можливість встановлювати конфіденційність, але при цьому він має додатково сплатити інтернет порталу 20%. В цьому випадку його питання та відповідь не розміщується на сайті у відкритому доступі.

Головні переваги порталу з юридичних питань

Безкоштовна юридична консультація b2bconsult дозволяє отримати чітку та професійну відповідь на будь-яке питання з законодавства, яке розміщене на сайті у відкритому доступі. Головними перевагами порталу з отримання юридичної допомоги є економія часу, привабливі ціни та великий штат професійних та кваліфікованих фахівців. Направити запит на сайті можна українською, російською та англійською мовами, та отримати відповідь тією мовою, якою було поставлене запитання.

Зберігати відповідь можна як в електронному вигляді у власному кабінеті, так і на роздруковану бланку з підписом від адміністрації порталу. Після отримання відповіді кожен замовник може залишити відгук, який в подальшому допоможе іншим користувачам визначитися з правильним вибором спеціаліста. Відгуки від клієнтів є одним із показників для формування рейтингу консультанта. Кожен зареєстрований користувач порталу має свій особистий кабінет, в якому зберігаються усі отримані відповіді, запити, що не взяті до роботи та є можливість поповнення балансу.

--

Контактное лицо:  менеджер

Предприятие:  Онлайн сервіс "B2B CONSULT"

Телефоны:  на сайті

E-mail:  написать письмо

Сайт:  https://b2bconsult.ua

06.11.2018     Украина
Похожие обьявления