+ Добавить объявление
Главная  >  Объявления  >  Услуги  >  Информационно-образовательные  >  Тренинги, семинары, конференции

предлагаю : Послуги Української тренінгової компанії

Різноманітні зміни в житті можуть застати нас тоді, коли ми зовсім до них не готові. Відсутність досвіду і навичок в будь-чому, чим необхідно займатись, змушують кожну, навіть найсильнішу, впевнену в собі людину, почуватись некомфортно. Досвід в реальних обставинах хоча може бути й ефективним, та він може перешкодити швидкому успіху та розвитку справи. Важливо набути нового досвіду, знань, навичок під керівництвом компетентної людини, випробувати на собі обставини, які чекають надалі, збудувати для себе найоптимальніші способи поведінки для успішного вирішення різноманітних труднощів.

Наша тренінгова компанія пропонує програми для розвитку, які допоможуть в бізнесі і в особистому житті. Досвідчені тренери організують ефективні заняття відповідно до будь-якої цілі. Індивідуальний підхід, широке різноманіття методів та способів роботи - запорука успіху кожного тренінгу. Зверніться до Української тренінгової компанії, щоб максимально наблизити успіх.

Запрошуємо вас відвідати наш веб сайт http://ukr-training.com.ua/ щоб ви могли дізнатись максимум інформації щодо нашої діяльності. На веб-ресурсі розміщена контактна інформація. Наші спеціалісти готові відповісти на ваші пропозиції и прохання в зручний для вас час. Дивіться на сайті анонси подій, щоб не пропустити найцікавіше. Тут також розміщена детальна інформація про наших спеціалістів та послуги, які ми надаємо. Ви можете підписатись на наші оновлення Вконтакті чи в інших соціальних мережах, якими ви користуєтесь.

Якщо для вашої компанії важливий швидкісний розвиток і досягнення успіху, зверніться до нас. Наші спеціалісти по коучінгу розроблять індивідуальну програму розвитку для кожного власника бізнесу, з врахуванням специфіки компанії. Проведемо ефективні тренінги для менеджерів, які допоможуть плідніше працювати і легко досягати поставлених цілей. Широке різноманіття тренінгів для персоналу прослужить якісним ресурсом для покращення навичок роботи в команді, надасть необхідну мотивацію, покращить якість співпраці та взаємостосунків з клієнтами. Особистісні тренінги допоможуть вирішувати індивідуальні проблеми, знаходити короткий шлях до успіху.

--

Контактное лицо:  менеджер

Предприятие:  "Українська Тренінгова Компанія"

Местонахождение:  Украина, Львов, Промысловая улица, 50/52

Телефоны:  +38 (067) 373 74 42    Факс:  +38(044) 394 94 69

E-mail:  написать письмо

Сайт:  http://ukr-training.com.ua

16.02.2016     Львовская область, Львов, Украина


Похожие обьявления