+ Добавить объявление
Главная  >  Объявления  >  Услуги  >  Медицина, косметология  >  Медицинские услуги  >  Диагностика

предлагаю : Молекулярно-генетичні дослідження в Києві від ІГР

В лабораторії медичного центру "ІГР" ви можете замовити проведення молекулярно-генетичних досліджень різного рівня. Так, за необхідності може бути проведене встановлення спорідненості між батьком і дитиною. Результати такого аналізу можна дізнатись за чотири тижні. Якщо необхідно встановити біологічну спорідненість між батьком, матір’ю та дитиною, такий варіант можливий, і його результати так само можна отримати через чотири тижні.

Молекулярно-генетичні дослідження при лікуванні безпліддя в Києві

Молекулярно-генетичні дослідження можуть призначатись при лікування безпліддя. Так, зокрема, при чоловічому чиннику безпліддя може бути призначене проведення генетичного скрінінгу перед процедурою ІКСІ. У нашій клініці також проводиться ДНК-діагностика при м’язовій дистрофії Дюшена окремо для хлопчиків або комплексний аналіз для всієї родини, зокрема для визначення носійства серед родичів. Ці аналізи здійснюються протягом чотирьох тижнів, проте матимуть різну вартість – 1270 і 1720 грн відповідно, що залежить від складності процедури.

Важливим аналізом, який можна провести в центрі "ІГР", є встановлення передчасного виснаження яєчників. Ця хвороба має різні форми, що принципово встановлювати при призначенні адекватного лікування при безплідді жіночого фактору.

Важливі молекулярно-генетичні дослідження в медичному центрі "ІГР"

Також пацієнт клініки може замовити проведення ДНК-діагностики спадкового гемохроматозу, метосенсорної невропатії, спінальної м’язовії атрофії. Ви можете розраховувати на пакет послуг для всієї родини, так діагностика розрахована на кількість осіб до трьох пацієнтів. У нашій установі також проводять тест на визначення носія хореї Гентінгтона, аналіз схильності до звичного невиношування вагітності. Дуже зручним є те, що діагностика реалізується дуже швидко і ви маєте результат уже за чотири тижні після замовлення аналізу.

За необхідності ми даємо можливість зберігати біологічний матеріл та ДНК клітин, зокрема ви можете замовити зберігання крові, хоріон чи амніотичної рідини. Вартість послуги становить лише 490 грн. Це можете бути не лише зручно, а й необхідно при тривалому чи кількохетапному лікуванні пацієнта.

Для дослідження хромосомного набору ми застосовуємо різні методики, зокрема метод секвенування нового покоління за одним чи двома або трьома зразками. Протягом двох місяців ви вже матимете результати. Вартість такої послуги може сягати 18500 грн, що залежить від кількості зразків, проте цінність таких результатів набагато вища.

Про всі актуальні молекулярно-генетичні дослідження ви можете дізнатись за телефоном чи особисто при відвідуванні клініки.

--

Контактное лицо:  менеджер

Предприятие:  Медичний центр "ІГР"

Местонахождение:  проспект Перемоги, 121б, Київ

Телефоны:  (096) 220-00-03, (095) 220-00-03    Факс:  (044) 220-00-03

E-mail:  написать письмо

Сайт:  http://igr-lab.com.ua

25.03.2018     Киев, Украина
Похожие обьявления