+ Добавить объявление
Главная  >  Объявления  >  Услуги  >  Экспертные услуги  >  Юридические и консалтинговые услуги  >  Юридические услуги  >  Ликвидация предприятий

предлагаю : Портал про банкрутство та ліквідацію підприємств

Банкрутство підприємств є достатньо складною, часом багатостраждальною, процедурою, яка потребує не тільки глибоких знань, але й можливостей вирішення різноманітних складнощів, які виникають в процесі визнання неплатоспроможності або ліквідації підприємства. Важливою умовою продуктивної професійної діяльності фахівців у сфері банкрутства та ліквідації підприємств є оперативне отримання інформації про актуальні зміни до документів нормативно-правового характеру у зазначений сфері.

Нажаль, на сьогодні існує не так вже й багато професійних фахових видань та інтернет-ресурсів у сфері професійної діяльності з питань банкрутства, а також ліквідації юридичних осіб, а тому неабиякою знахідною для спеціалістів згаданого напрямку став ресурс «БАНКРУТСТВО та ЛІКВІДАЦІЯ», сторінки якого можна переглянути за адресою bankruptcy-ua.com

«БАНКРУТСТВО та ЛІКВІДАЦІЯ» - це провідний інформаційний портал, створений спеціально для фахівців, які займаються питаннями визнання неплатоспроможності суб’єктів господарювання та їх ліквідації. Саме тут можна знайти свіжі новини з профільних тем, коментарі фахівців до спірних питань у правовідносинах, що виникають у процесі діяльності. Також на сторінка порталу «Банкрутство та Ліквідація» можна познайомитися з досвідом вітчизняних та зарубіжних спеціалістів. Ставши постійним відвідувачем порталу, ви завжди будете знати про усі зміни у законодавстві, що стосуються діяльності спеціалістів з банкрутства, оперативно дізнаватися про новели законодавства, проблеми їх застосування.

Уся інформація, що розміщується на «БАНКРУТСТВО та ЛІКВІДАЦІЯ» є достовірною, адже її готують висококваліфіковані спеціалісти-практики з банкрутства.

Досягнути успіху у будь-якій діяльності можна лише завдяки постійному професійному розвитку та володінням актуальної професійної інформації, а також повне знання діючих на сьогодні законів та інших актів.

«Банкрутство та Ліквідація» стане вашим провідником у неосяжному інформаційному та правовому океані, пов’язаному з банкрутством та ліквідацією підприємств. «БАНКРУТСТВО та ЛІКВІДАЦІЯ» - це справжній помічник, який полегшить та зробить роботу фахівця з банкрутства успішною та цікавою!

--

Контактное лицо:  менеджер

Предприятие:  «Банкрутство та Ліквідація»

Телефоны:  на сайте

E-mail:  написать письмо

Сайт:  http://bankruptcy-ua.com

25.09.2015     Украина, Киев
Похожие обьявления