+ Добавить объявление
Главная  >  Объявления  >  Услуги  >  Транспорт и логистика  >  Перевозки  >  Пассажирские перевозки

Шкільний автобус та оренда мікроавтобуса в Черкасах

Однією із затребуваних послуг серед пасажирських перевезень є оренда автобуса для шкіл і подібних установ. Це викликано тим, що екскурсії або звичайні перевезення дітей вимагають правильного підходу і дотримання правил безпеки.

«Транс Еліт» може надати шкільний автобус в Черкасах з потрібним обладнанням, кваліфікованим водієм для проведення екскурсій та інших поїздок по місту і за його межі.Особливості та потреба в оренді шкільного автобусаКомпанія «Транс Еліт» надає різні види послуг з перевезення пасажирів в межах міста і по країні.

Наш досвід роботи більше 20 років, шкільний автобус Черкаси оснащений всім необхідним для переміщення подібної групи людей, дотримані основні вимоги, при цьому всім збережений комфорт від подорожей. Перед виїздом техніка завжди перевіряється на справність, а також проходить планове ТО.

При замовленні клієнти можуть самостійно підібрати транспорт з автопарку прямо на сайті, але простіше попросити допомоги у менеджера, який підбере машину по місткості, дальності поїздки та іншим параметрам. Багажні відділення великі, тому є можливість переводити учасників змагань різного виду з відповідним обладнанням.

Вибираючи послуги нашої компанії, батьки, вчителі та організатори можуть бути впевнені в компетентності кожного співробітника і повної безпеки дітей під час подорожей. Шкільні поїздки відрізняються від звичайних підвищеною складністю і пильністю водія.

«Транс Еліт» гарантує професіоналізм на кожному з етапів. Крім того, вартість у нас доступна кожному і завжди персонально обговорюється, з урахуванням нюансів.

Важливою частиною навчання кожної дитини є екскурсії в сусідні міста, області, подібну подорож дає можливість відволіктися від навчального процесу і отримати нові знання в ігровій та розважальній формі.

З нами можуть працювати не тільки бюджетні організації у вигляді шкіл, ми надаємо транспорт для компаній, бізнесменів і приватних осіб. За рахунок цього є послуга як оренда мікроавтобуса Черкаси до 8-10 чоловік. За допомогою невеликого транспорту легко і швидко можна дістатися до будь-якої точки і це зручно для пікніка на природі або трансферу до вокзалу або аеропорту.

Ще можна замовити транспорт для перевезень гостей на весіллях або днях народженнях, інших заходах. Дізнатися всі деталі можна прямо на сайті. Для замовлення або уточнення питанням рекомендується відправити електронний лист або зателефонувати за контактним номером.

Компетентні менеджери дадуть потрібні відповіді, підберуть потрібний транспорт і поставлять бронь на зазначену дату та час.

--

Контактное лицо:  менеджер

Предприятие:  Компания «Транс Элит»

Местонахождение:  улица Александра Невского, 15, Черкассы, Черкасская область

Телефоны:  +38 (096) 016-10-62, +38 (093) 761-12-71

E-mail:  написать письмо

Сайт:  http://transelit.com.ua

19.02.2019     Черкасская область, Черкасы, Украина
Похожие обьявления