+ Добавить объявление
Главная  >  Объявления  >  Товары  >  Стройматериалы и конструкции  >  Конструкции

Ковані елементи: стилі і особливості використання

Ковалі в усі часи славилися своєю майстерністю. Пояснюється це просто - далеко не всім під силу обробляти міцну сталь, та ще й створювати з простого металу справжні витвори мистецтва. Сучасні майстри, незважаючи на широкі технологічні можливості, не відійшли від старих прийомів і методів обробки металу, але і не відмовляються від інновацій. Такий підхід дозволяє створювати оригінальні ковані елементи, які цілком можна використовувати для офісного, комерційного та житлового простору.

Вибір стилю

За роки існування напрямки накопичилося чимало стилів, які дозволяють з простого шматка металу створювати справжні витвори мистецтва. Вони ідеально вписуються в простір завдяки використанню різних прийомів і стилів. Залишаються популярними такі напрямки:

  • Класика - характеризується простими і лаконічними, але дуже вишуканими і обов'язково симетричними формами.
  • Ампір - рослинні орнаменти, розташовані в суворій відповідності з правилами симетрії - ось головна риса такого напрямку.
  • Романський стиль - передбачає використання цілої сталевий в'язі елементів, які розташовуються один до одного дуже щільно. Вони можуть доповнюватися головним малюнком, великим елементом, який завжди поміщають в центр.
  • Готика - гострі шипи і різкі лінії, безліч переплетень і стріли, лілії і трилисник, різні символи - ось те, що «любить» цей напрям.
  • Ренесанс - цей стиль видно відразу, він характеризується легкими лініями, плетінкою, спіралями, які в поєднанні один з одним нагадують математичну нескінченність.

Це далеко не всі напрямки, які використовуються майстрами. Сучасники часто замовляють предмети, які поєднують в собі відразу кілька стилів. Такий тандем отримав назву еклектики.

Ковка всередині і поза домом

Використовувати предмети, виконані за допомогою художнього кування завжди престижно. Саме тому кращі майстри отримують замовлення на виготовлення меблів, внутрішніх елементів, визнав, решіток, підставок, канделябрів, світильників. Використовуються предмети і поза домом у вигляді огорож, воріт, перил, хвірток, а також альтанок, мангалів та ін. Можливості майстрів компанії Стиленд воістину нічим не обмежені. Щоб зробити продукцію завершеною, її фарбують спеціальною фарбою або лаком. Можуть бути використані методи чернения, сріблення, золочення, штучного старіння - все це робить ковані вироби ефектними і розкішними.

--

Контактное лицо:  менеджер

Предприятие:  Компания "Стилэнд"

Местонахождение:  ул. Вискозная, 4В, Киев

Телефоны:  (097) 220-79-78, (095) 055-98-05

E-mail:  написать письмо

Сайт:  http://www.steeland.com.ua

13.02.2018     Киев, Украина
Похожие обьявления