+ Добавить объявление
Главная  >  Объявления  >  Товары  >  Потребительские товары  >  Антиквариат, искусство, коллекционирование, книги  >  Книги

продам : Роман Шухевич. Автор: О. Ісаюк. цена 79 грн.

Роман Шухевич. Автор: О. Ісаюк.

Мова — українська. Тверда обкладинка, 256 ст. З ч/білими фотоілюстраціями , формат 125х175 мм. Видавництво КСД, 2015р. Книга нова.

У національній історії існує чимало видатних постатей, чиє життя тривалий час було приховане від загалу під грифом «Секретно». Власне, те саме можна сказати і про життя та діяльність на терені України керівника ОУН-УПА, видатного діяча націоналістичного руху Романа Шухевича.
У ході підготовки пропонованої книги було опрацьовано значний масив документів, що дозволили до вже відомого портрета незламного борця за незалежність України додати нових штрихів до постаті Шухевича-політика, військового, бізнесмена, чоловіка, батька. Окрему увагу авторка приділила розвінчанню міфів про масштабну співпрацю та участь у каральних акціях і УПА, і Шухевича особисто.
Матеріали цієї книги допоможуть краще усвідомити, ким був Роман Шухевич, заради чого він жив і заради чого загинув.


Вартість 79 грн.

Попередня оплата. Відгрузка Новою Поштою, Інтайм або Укрпоштою тільки по Україні. Доставку Новою Поштою або Інтайм сплачує Покупець при отриманні посилки. Доставка Укрпоштою — попередня оплата 12 грн.

--

Контактное лицо:  Віктор

Предприятие:  частное лицо

Телефоны:  +380951803885

E-mail:  написать письмо

04.10.2018     Львовская область, Львов, Украина
Похожие обьявления


Смотрите также: