+ Добавить объявление
Главная  >  Объявления  >  Услуги  >  Медицина, косметология  >  Стоматология

Що вибрати для вирівнювання зубів брекети чи пластинку?

Неправильний прикус у дитини не завжди діагностується своєчасно. Зазвичай, що з зубами щось не так становиться ясно при плановому огляді у стоматолога в шкільний період. Виправлення прикусу робиться з допомогою пластинки чи брекетів. Дитяча стоматологія у Львові ціни на системи пропонує доступні, що дає змогу більшості сімей отримати якісну допомогу.

Перша діагностика ротової порожнини у дитини повинна пройти після того, як у дитини виростуть зуби. Найчастіше це трапляється у віці 4-6 років. Вартість брекетів у Львові доступна та залежить від їх типу, складності конструкції та особливостей здоров’я пацієнта.

Стоматолог ортодонт розповість про особливості виправлення прикусу, покаже приклади та допоможе підібрати систему, яка буде максимально ефективна для вашої дитини.

Що вибрати пластинку чи брекети?

Вартість брекетів у Львові - не ключовий параметр по якому батьки вибирають систему виправлення прикусу для дитини. Грає роль вік пацієнта, стан його зубів, відношення до проблеми та інші фактори.

Вибір між пластинкою та брекетами повинен бути зроблений тільки під наглядом ортодонта. Це дозволяє не помилитися та виправити прикус набагато швидше, чим зазвичай без консультації та тестування систем.

Чим краще вирівнювати зуби?

Сучасна стоматологія пропонує багато варіантів систем, які допоможуть вирівняти зуби. Вибирати систему треба разом зі стоматологом орт одонтом, який аналізує стан здоров’я конкретного пацієнта та підбирає варіанти обладнання, яке буде максимально ефективне.

Дитяча стоматологія у Львові ціни на стоматологічні системи пропонує максимально доступні. У пацієнта є можливість вибрати те, що буде для нього доступним та дасть результат.

Вибір системи для лікування зубів залежить від багатьох факторів. Розглянемо популярні варіанти.

Якого віку пацієнт?

До 12 років ставити брекети не рекомендується тому, що вини дають солідну загрузку на зуби, які ще не стали достатньо міцними. Для дітей від 5 до 12-14 років підходять пластинки, які підготують зуби до установки брекетів та дозволять пристосуватися до лікування.

Деякі види брекетів можна ставити до 12 років, але треба консультуватися з лікарем та дивитися на психологічний стан своєї дитини.

Прикус неправильний чи просто зуби нерівні?

Це не одна і та ж патологія і треба брати до уваги цей факт. Лікування стоматологічних проблем залежить від їх складності. Там де просто нерівні зуби можна обійтися і без установки складних брекетів.

Пластинка повністю не може вирівняти кожний зуб та впливає на щелепу в цілому. Якщо стоїть ціль повністю вирівняти зуби, то слід звернути увагу на системи брекетів.

Вибрати максимально ефективну систему для вирівнювання зубів допоможе стоматолог ортодонт на консультації. Зверніться до клініки та запишіться на огляд.

Це не займає багато часу, ні до чого не зобов’язує, але дає можливість зрозуміти, які проблеми з зубами є, та яким методом їх можна вирішити.

--

Контактное лицо:  менеджер

Предприятие:  Центр стоматології "ФормулаДент"

Местонахождение:  улица Ивана Пулюя, 40, Львов, Львовская область

Телефоны:  +38 067 203 22 33, +38 073 203 22 33

E-mail:  написать письмо

Сайт:  https://formuladent.com.ua

31.03.2021     Львовская область, Львов, Украина
Похожие обьявления