+ Добавить объявление
Главная  >  Объявления  >  Товары  >  Сельхозпродукция, животные, растения  >  Животноводство  >  Свиньи

Поїлки для свиней - унікальне рішення

Все сучасні господарники, які займаються розведенням свиней, прагнуть до того, щоб їх зміст було максимально правильним, щоб тваринам всього вистачало для нормальної життєдіяльності, варто подбати про тому, щоб забезпечити їм постійне надходження і присутність чистої води. Зробити це можна за допомогою спеціальних поїлок для свиней, які за вигідною вартості можна придбати в компанії ТОВ "Сервіс ЦЕНТРПОСТАЧ".

Область застосування соскових поїлок

Якісно продумані і опрацьовані поїлки для свиней в змозі допомогти максимально грамотно забезпечити всіх тварин водою. Всі представлені увазі поїлки ідеально підходять для використання в сучасних присадибних господарствах, на великих державних і приватних свинарських фермах. Крім стандартних поїлок можна придбати такі пристрої і пристосування, як:

  • Прилади для дорощування поросят;
  • Пристрої для дорощування кнурів і свиноматок;
  • Інструменти для підсисних поросят;
  • Різні ємності для напування і відгодівлі.

Поїлки для свиней представлені в широкому асортименті. Є невеликі за обсягом ємності, які підходять для маленьких поросят, а також для більш дорослих особин. Незалежно від обсягу поїлки, суть дії у всіх абсолютно однакова. Тварина просто захоплює ніс самої ємності ротом, потім натискає на нього, і як результат, відразу спрацьовує спеціальний клапан. Після його відкриття з поїлки вода виходить і прямує в рот тварини. В процесі відпускання клапана вода відразу перестає надходити.

Представлені увазі соскові(ніпельні) поїлки виконані з якісної і міцної сталі, що не піддаються корозії, відрізняються простотою, як в процесі обслуговування, так і при експлуатації. Вироби відносяться до категорії гігієнічних, їх легко і просто мити і доглядати за ними. Велика розмаїтість вибору дозволяє без проблем підібрати такі пристрої, які оптимально підійдуть за розміром, по діаметру і по виробленому на воду тиску.

Вигідна пропозиція по поїлки для свиней

Купити поїлки для свиней можна в компанії ТОВ "Сервіс ЦЕНТРПОСТАЧ" по вигідній ціні. Діяльність даної організації – це запорука успіху і отримання прибутку в процесі тваринництва. Покупцям компанія пропонує не тільки поїлки, але таке якісне обладнання, як системи годування, інструменти для ветеринарії. Говорячи іншими словами, в каталозі є все, що необхідно для якісного утримання тварин.

--

Контактное лицо:  менеджер

Предприятие:  ТОВ "Сервіс центрпостач"

Местонахождение:  Украина, Киевская область, Киево-Святошинский район, Вишнёвое, улица Вячеслава Черновола, 53

Телефоны:  (044) 594-39-35, (050) 310-49-97    Факс:  (044) 594-39-35

E-mail:  написать письмо

Сайт:  http://service-cp.com

15.05.2017     Киевская область, Украина
Похожие обьявления