+ Добавить объявление
Главная  >  Объявления  >  Услуги  >  Экспертные услуги  >  Патенты, товарные знаки

предлагаю : Реєстрація ТМ (торгової марки) від фірми ЗКГ

В сучасному світі ринкових відносин достатньо розповсюдженою є проблема підробки торгових марок, що спонукає власників різноманітних підприємств до особливих заходів, які стосуються реєстрування міжнародної власної торгової марки, адже в іншому випадку забезпечити закордонний ринок власною якісною продукцією або послугами неможливо. Насамперед, це стосується реєстрування торгових марок для компаній та організацій, які випускають або виробляють певну продукцію, адже сфера послуг значною мірою менш схильна до того, щоб зіштовхуватись з типовими проблемами, бо певні послуги дуже рідко представлені в інших країнах.

Тим не менш, міжнародна реєстрація торгової марки хоч і є необхідною мірою, але викликає у багатьох бажаючих чималу купу проблем, які пов’язані з різними суперечливими моментами. Все це є надзвичайно небажаним результатом для багатьох власників компаній та підприємств. Власне кажучи, достовірної відповіді на всі ці питання не може дати не один посередній спеціаліст, що ставить бажаючих зареєструвати міжнародну торгову марку геть в безвихідне положення. Але не слід впадати у відчай, адже існує наша високопрофесійна компанія “Західна Консалтингова Група” http://www.zkg.ua, яка чітко розуміє усі проблеми людей та володіє дієвими механізмами для надання дійсно високопрофесійної допомоги в реєстрації. За великим рахунком ми є єдиною типовою компанією, яка володіє можливістю надати своїм клієнтам професійні консультації та послуги щодо реєстрації міжнародної торгової марки вашої компанії. Слід відзначити, що звернувшись до нас, ви сто відсотків отримаєте величезні переваги та можливості:

  1. Якісне консультування щодо реєстрації міжнародної торгової марки;
  2. Високопрофесійні послуги, які стосуються допомоги в реєстрації вашої марки;
  3. Значну економію своїх фінансів та часу, адже ми працюємо надзвичайно швидко;
  4. Ми завжди допомагаємо своїми клієнтам зорієнтуватись в унікальності логотипу або слогану його компанії, щоб всі наступні дії були ефективними;
  5. Ми гарантуємо наш професіоналізм та надзвичайну якість наших послуг реєстрації міжнародних торгових марок, що ви ніколи не отримаєте, звернувшись до інших організацій.

Якщо вам потрібна дійсно швидка та на всіх законних підставах реєстрація міжнародної торгової марки, то наша компанія “Західна Консалтингова Група” стане для вас приємною знахідкою, адже ми являємось найкращими.

--

Контактное лицо:  менеджер

Предприятие:  Юридична фірма "ЗКГ"

Местонахождение:  Украина, Львов, улица Джохара Дудаева, 19

Телефоны:  38 (032) 244-4004, +38 (050) 317-2737    Факс:  +38 (032) 247-1147

E-mail:  написать письмо

Сайт:  http://www.zkg.ua

18.06.2016     Львовская область, Львов, Украина


Похожие обьявления