+ Добавить объявление
Главная  >  Объявления  >  Услуги  >  Экспертные услуги  >  Юридические и консалтинговые услуги  >  Юридические услуги

предлагаю : Доступна юридична допомога

Життя в сучасному світі наповнене неочікуваними подіями. Сьогодні неможливо знайти людину, яка б не користувалась порадою чи консультацією юриста. Непередбачені питання виникають в усіх сферах життя. Як правильно скласти шлюбний контракт? Як розподіляється спадщина? Як поділити спільно нажите майно під час розлучення? В якому розмірі батько дитини повинен сплачувати аліменти? Кваліфіковані відповіді на такі питання неможливо знайти в інтернеті або в юридичних довідниках, тому що в кожній ситуації необхідно враховувати різноманітні нюанси, які можуть впливати на результат відповіді.

Юридичний інтернет-ресурс «Протокол» http://protokol.com.ua/допоможе знайти юриста, який надасть професійну консультацію на ваш запит. Після реєстрації на сайті потрібно лише обрати спеціаліста за рейтингом або за місцем розташування та поставити хвилююче вас питання. Досвідчений фахівець надасть розгорнуту відповідь, яка допоможе вирішити складну життєву ситуацію або прийняти важливе рішення. Звертаємо увагу, що для отримання консультації не потрібно стояти в чергах або попередньо записуватись на прийом.

Професійне вирішення юридичних питань

Портал «Протокол» protokol.com.ua гарантує, що кошти, які ви витрачаєте на консультацію, надійдуть юристу тільки після вашого підтвердження про отримання позитивного результату щодо питання. У випадку неналежної консультації ми повернемо гроші. На нашому порталі можна знайти детальну інструкцію щодо реєстрації на інтернет-ресурсі та пошуку досвідченого юриста.

Для тих, хто цікавиться юридичними питаннями, пропонуємо відвідати розділ «юрвідео, інтерв’ю, консультації». На порталі http://www.protokol.com.ua/ ви знайдете цікаві статті про відомих в Україні людей, ознайомитесь з актуальною інформацією щодо шляхів вирішення юридичних питань, а також переглянете відео з корисними порадами на кожен день. Також пропонуємо взяти участь у обговоренні юридичних питань та дискусіях. Всі статті відповідають вимогам чинного законодавства, нормативно-правових актів.

Якщо у вас свій невеличкий бізнес з надання послуг чи виконання робіт, то зовсім необов’язково тримати у себе в штаті юриста та платити йому щомісяця заробітну платню. При виникненні потреби у отриманні кваліфікованої юридичної консультації ви зможете обрати з нашого каталога юристів досвідченого фахівця або звернутися до юридичної фірми через наш сервіс для вирішення будь-якого юридичного питання.

--

Контактное лицо:  менеджер

Предприятие:  Юридический интернет-портал «Протокол»

Телефоны:  на сайте

E-mail:  написать письмо

Сайт:  http://protokol.com.ua

29.04.2016     Украина


Похожие обьявления