+ Добавить объявление
Главная  >  Объявления  >  Услуги  >  Информационно-образовательные  >  Курсы  >  Повышение квалификации

предлагаю : Школа, що готує до ділового житя. Бізнес-школа КРОК

Робота над собою і своїм розвитком найважча, але, разом з тим, найважливіша у житті. Розвиток може відбуватися у багатьох напрямах, проте важливо здобути його у кар’єрному плані. Найкращім способом самореалізації є ведення власного бізнесу. Але ж у сучасних реаліях це не так просто і щоб займатися бізнесом, потрібно мати купу знань та вмінь. Допомогти у здобутті всіх необхідних навичок може Бізнес школа «КРОК», що є головним підрозділом відомого Університету економіки та права. Детально ознайомитися із школою можна за посиланням http://bs.krok.edu.ua .

Школа пропонує як отримання нових знань у сфері бізнес-освіти, так і підвищення рівня кваліфікації вже працюючих спеціалістів. Запропонована «КРОК» низка освітніх програм допоможе зрозуміти усі хитрощі ведення бізнесу та дізнатися про всі головні його складові і концепції.

Центральною навчальною програмою є МВА, тобто магістр-бізнес адміністрування. На сайті школи можна в усіх подробицях ознайомитися з програмою та зрозуміти її цінність й значущість. Навчає школа Бізнесу «КРОК» і за специфічними напрямами, на кшталт «управління інноваційною діяльністю», «управління навчальним закладом» та інші. Прослухати курси лекцій у цьому закладі буде дуже цікаво і корисно. Викладацький склад докладає усі зусилля, задля максимального налагодження контакту зі своїми учнями. Люди, які навчають у школі бізнесу, дійсно аси своєї справи. І якщо б не любов до викладання та бажання допомагати іншим у розвитку, вони були з тих, кого називають «акула бізнесу».

Ціна на навчання у «КРОК» досить прийнятна, особливо якщо посилатися на рівень отриманих знань.

По закінченню навчання випускники отримують диплом магістра, тобто найвищу і, головне, завершальну ланку, в отриманні вищої освіти. Проте, участь «КРОК» у житті своїх учнів на цьому не закінчується. Школа пропонує співпрацю з Центром розвитку кар’єри, який допоможе у налагодженні майбутнього.

Тож, якщо ви жадаєте зробити великий крок на зустріч власному розвитку, то двері Бізнес школи «КРОК» завжди для вас відкриті.

--

Контактное лицо:  консультант

Предприятие:  Бізнес Школа КРОК (BSK)

Местонахождение:  Украина, Киев, Лагерная улица, 30/32

Телефоны:  (044) 455-69-81

E-mail:  написать письмо

Сайт:  http://bs.krok.edu.ua

19.06.2015     Украина, Киев
Похожие обьявления