+ Добавить объявление
Главная  >  Объявления  >  Товары  >  Потребительские товары  >  Мебель, интерьер  >  Мебель

продам : Розкладний столик Table Mate II, цена 625 грн.

Мобільний столик для всієї родини

У зібраному вигляді розкладний столик Table Mate II ( Тейбл Мейт II) займає дуже мало місця , тому вільно поміститься в багажник Вашої машини !

Столик Table Mate II ( Тейбл Мейт II ) ідеально підходить для ноутбука! Працювати з ним приємно і зручно. Використовуйте його в якості тумбочки , на ньому достатньо місця для їжі та напоїв . Ідеальний для тих, хто любить вечеряти під час перегляду телевізора ! На переносному столику можна збирати пазли , малювати! Практичний для всієї родини.

Table Mate II ( Тейбл Мейт II) - це мобільний складний столик для ноутбука і для їжі , що може бути використаний в будь-якій обстановці: вдома і на природі. Розкладний столик регулюється по висоті і підходить для дітей і дорослих. Крім того , це ще і переносний приліжковий столик , його можуть застосовувати і люди з обмеженими можливостями , наприклад на інвалідному візку.

Ви можете вибрати 3 кута нахилу кришки і 6 різних положень висоти ! Тепер замість одного столика у Вас є цілих 18!

Ви більше не будете відчувати незручності , пов'язаної з відсутністю зручного столика ! Table Mate II ( Тейбл Мейт II) можна легко присунути до дивана , крісла або ліжка ! Дуже легкий , а витримує до 20 кг! Його можна брати з собою на пікнік !

У зібраному вигляді розкладний столик Table Mate II ( Тейбл Мейт II) займає дуже мало місця , тому вільно поміститься в багажник Вашої машини.

Столик Table Mate II ( Тейбл Мейт II ) ідеально підходить для ноутбука! Працювати на ньому приємно і зручно. Використовуйте його в якості прикроватного столика , на ньому достатньо місця для їжі та напоїв . Ідеальний, для тих хто любить вечеряти під час перегляду телевізора. На переносному столику можна збирати пазли , малювати! Практичний для всієї родини.

Тепер , щоб Ви не робили : їли , читали , писали або розгадували кросворди , сидячи на дивані,  - Table Mate II ( Тейбл Мейт II) зробить це заняття більш комфортним!

Після користування столик легко можна скласти і заховати під ліжко або крісло.

Матеріал: Кришка зроблена з поліпропілену , ніжки - з міцної трубчастої сталі з напиленням.

Колір: білий

Розміри: Висота 55-73 см. Розміри кришки 52x40см

Вага: 3,25 кг.


--

Контактное лицо:  Чернышева Елена

Предприятие:  ladysport777@gmail.com

Телефоны:  0688850041    Факс:  0634670785

E-mail:  написать письмо

Сайт:  http://ladysport.prom.ua/

21.03.2019     Киев, Украина
Похожие обьявления


Смотрите также: