+ Добавить объявление
Главная  >  Объявления  >  Услуги  >  Недвижимость  >  Аренда  >  Аренда офисов и рабочих мест

сдам : Весільний та банкетний зал у Львові

Час відпочинку дарує людям чи не найкращі моменти. Саме події пов’язані з відпочинком родини, дружньої компанії, команди колег чи просто однодумців, закарбовуються в нашій пам’яті яскравими спогадами.

Для того, щоб кожне свято чи знаменна подія стала дійсно приємною та незабутньою, пропонуємо відвідати банкетний хол «Split» або, як його ще називають, зал для весілля Львів та львів’яни який дуже полюбили.

Бенкет-холл під назвою «Split» - це:

  • сучасні зали, що поєднують в собі різноманітний дизайн – від класики до лофту;
  • відмінні місця для проведення фотосесій та відеозйомок;
  • неперевершене місце для проведення бенкетів та офіційних заходів;
  • найкраще місце як для тих, хто любить шумні вечірки, так і для людей, яким до вподоби спокій;
  • затишний куточок, в якому кожен відчує затишок Львова в поєднанні зі стрімким життя сучасного міста.

Якщо ви плануєте провести гарно час у компанії друзів або колег, відсвяткувати добре день народження чи провести незабутні хвилини з приводу святкування весілля - «Split» чекає на вас.

Неординарний підхід в дизайні та розташуванні гостей в поєднанні зі смачною кухнею – що може бути краще для сучасного відпочинку та ще й в самому серці стародавнього українського міста? Спеціально для гостей, які не уявляють святкування знаменних подій без сучасних технологій «Split» пропонує надсучасні телевізійні екрани, за допомогою яких можна проводити презентації та покази, або просто насолодитися різноманітним відеоматеріалом, підготовленим спеціально для вас.

Не варто відкладати питання щодо місця проведення бенкету! «Split» користується неабияким попитом не тільки серед жителів міста Лева, він вже давно полюбився мешканцям інших міст області. Тому замовляйте місця якомога раніше аби свято пройшло у затишних стінах цього прекрасного закладу.

Співробітники «Split» будуть радо вітати кожного свого гостя. Цей бенкет-холл стане улюбленим місцем святкування будь-якої знаменної події вашого життя. Тож команда професіоналів бенкетного цього залу вже чекає на своїх гостей заради того, щоб втілити усі побажання щодо святкування в життя.

--

Контактное лицо:  менеджер

Предприятие:  Клуб "Спліт"

Местонахождение:  площадь Мицкевича, 6/7, Львів, Львовская область

Телефоны:  +38 (032) 242-22-00

E-mail:  написать письмо

Сайт:  https://www.split.lviv.ua

24.06.2018     Львовская область, Украина, Львов
Похожие обьявления