+ Добавить объявление
Главная  >  Объявления  >  Товары  >  Продукты питания

Доставка боксів із фуршетними закусками в Київі

Світ після пандемії скоріш за все вже ніколи не буде таким, як він був до неї. Похід до ресторану для багатьох киян перетвориться з буденного та улюбленого ритуалу в ризикованій рейд до потенційно небезпечного місця. На цьому фоні виросте запит на отримання якісної їжі без необхідності самому фізично переміщатися в зал закладу громадського харчування. Таким чином доставка боксів із фуршетними закусками, яка і в «довірусні» часи була вже досить популярною в Києві, може стати повноцінною заміною звичному харчуванню в кафе, столовій чи ресторані.

Доставка боксів з стравами – це різновид сучасного кейтерингу

Цивілізований харчовий бізнес добре знає такий різновид послуг, як кейтеринг. Це віддалене виконання замовлення або, іншими словами, доставка провізії в місце, вибране замовником. Така послуга активно замовляється на різні виїзні заходи: корпоративи, весілля, пікніки чи конференції. При цьому заклад може як доставляти готові страви, так і готувати їх на місці. Також традиційний кейтеринг найчастіше передбачає і виїзне обслуговування гостей та забезпечення заходу необхідним посудом.

Дещо по особливому ідею виїзного харчування реалізовує компанія Soul Catering, яка пропонує доставку боксів з закусками та фуршетними блюдами. Бокс - це досить презентабельна та зручна ємність, в середини якої знаходиться не тільки замовлена їжа але й посуд з крафтових матеріалів та одноразові прибори і серветки. Ця форма подачі їжі поза стінами закладу громадського харчування має валику ступінь відокремлення гостей одне від одного. Вони можуть споживати своє блюдо, не викладаючи його з боксу, а це на масових заходах досить затребувано було й раніше, а зараз після пандемії – так і поготів.

Коли зникне вірус не зменшиться затребуваність їжі в боксі

Подібна послуга стане в нагоді при організації дуже різноманітних подій, від святкового обіду з колегами в офісі до крихітного пікніку для закоханої пари. Замовити фуршетні закуски в боксах означає повністю вирішити харчове питання, звільнивши при цьому себе від таких турбот, як доставка, сервірування та збір посуду по закінченню. Навіть коли кияни перестануть турбуватися з приводу епідемічних загроз, популярність харчування у віддаленні від залу ресторану не зменшиться. Для заходу в закладу громадського харчування притаманні обмеження, як-то дрес-код чи неможливість організації деяких розваг. А на природі чи в офісі можна сварити більш розкуту атмосферу.

--

Контактное лицо:  менеджер

Предприятие:  Компанія "Soul Catering"

Местонахождение:  Русанівська набережна, 10, Київ

Телефоны:  +38 063 787 32 03

E-mail:  написать письмо

Сайт:  https://soulcatering.com.ua

04.06.2020     Киев, Украина
Похожие обьявления