+ Добавить объявление
Главная  >  Объявления  >  Услуги  >  Недвижимость  >  Аренда  >  Аренда жилых помещений  >  Аренда квартир

Основні переваги тимчасової короткочасної оренди квартир

Ринок пропозиції тимчасового житла переповнений розмаїттям варіантів, які підійдуть абсолютно на будь – який випадок. Причин використати пошуковик квартир подобово може бути безліч. В інше місто відправляють у відрядження по роботі, або ж у пошуках нової роботи. Причиною можуть стати спортивні змагання або любительські захоплення, туристичні подорожі та омріяний відпочинок.

Обираючи житло на добу насамперед увагу приділяють ціні, функціонуванню, місцю розташування квартири. Це основні критерії на які звертають увагу клієнти. І кожному пункту такий варіант відповідатиме на 100%, так як Квартири подобово стрімко витісняють з лідерів готельний бізнес. Такий вид послуги набрав великої популярності на сьогоднішній день.

Так як пропозиції орендованого житла значно більше ніж наявних у будь – якому місті України готелів, то обрати район проживання не складе великих зусиль. Вигідне місце розташування дозволить не лише зекономити час на поїздки, а і кошти на проїзд. Однією з важливих переваг квартир перед готельними номерами є площа проживання. Звісно, що чим більше кімнат – тим дорожче коштуватиме оренда, як і номера в готелі так і квартира. Але планування яке зрівняється з квартирним може бути лише в номерах – люкс, що обійдеться набагато дорожче. Також проживання у готелі потребує оплати за кожну персону, на відміну від оренди житла. Незалежно від кількості мешканців оренда квартир на добу передбачає одну плату. Це особливо зручно, коли подорожує компанія або сім’я.

Знімаючи квартиру для тимчасового проживання клієнт може розраховувати на термін користування житлом від однієї доби до одного місяця. Ця послуга набирає все більшого попиту, так як являється комфортабельною і оправданою. Заселяючись у тимчасову домівку можна бути певним у чистоті приміщень, адже перед кожним заїздом мешканців власник робить генеральне прибирання. Ще одним важливим пріоритетом є перелік наявної для користування техніки, кухні, ванної кімнати, посуду, доступу до мережі Інтернет. Так, прокидаючись зранку, можна заварити собі кави або приготувати сніданок без потреби користування закладами громадського харчування. Це ще й фінансово вигідно. До послуг клієнта майже в кожній квартирі пропонують фен, праску, пральну машину, мікрохвильову піч, плиту. Такий сервіс максимально приближує зйомну домівку до власної оселі. Також при необхідності зустрічі з партнерами або друзями їх можна запросити до себе, що заборонено правилами готелів.

На сьогоднішній день більшість українців надають перевагу послузі оренда житла подобово в Східниці на нашому сайті http://doba24.com.ua/lvo/shodnica/, користуючись цією послугою один раз, її обирають знову, так як це покращена сучасна альтернатива готельному номеру. За помірну ціну надається максимальний перелік комфортних умов та гарантована якість відпочинку.

--

Контактное лицо:  менеджер

Предприятие:  Информационный портал "Doba24"

Телефоны:  +38(097)0062003

E-mail:  написать письмо

Сайт:  http://doba24.com.ua

12.09.2017     Украина
Похожие обьявления