+ Добавить объявление
Главная  >  Объявления  >  Услуги  >  Информационно-образовательные

Огляд найкращої літератури для юристів

Успішний юрист – це професіонал високої кваліфікації, який досконало володіє правовими знаннями. Він знає закони і правові норми, вміє їх використовувати і здатний навчати їх основам інших. Це експерт в області юриспруденції, який може займати будь-яку правову посаду: від адвоката до судді. Ця людина не тiльки відмінно знає теорію, а ще й готова застосувати свої навички на практиці та вирішити навіть найскладніші правові питання. Найти кваліфіційного юриста в наш час – справжня проблема. Якщо ви шукаєте корисну правову літературу, то у вашій бібліотеці обов'язково повинен буті «Науково практичний коментар до Цивільного кодексу України».

Книги для юристів

Будь-який юрист повинен постійно вдосконалюватися и підвищувати якісні та кількісні характеристики своїх знань. Юристам-початківцям дуже важливо найти відповідну літературу, яка навчить аналізувати та запам'ятовувати інформацію. Потрібно буті юридично підкованим та читати тематичну літературу.

Ось перелiк книг з юриспруденції (окрім Науково-практичного коментаря до Цивільного кодексу України), які варто прочитати:

  • «Стандарти якості юридичних послуг» – це керівництво орієнтовано не тільки на практикуючих правознавців, а й на максимально широке коло читачів.
  • «Установчі документи юридичних осіб за законодавством України» – видання розповідає, якими документами юридична особа повинна керуватися у своїй діяльності.
  • «Велика українська юридична енциклопедія у 20 томах. Том 1 Історія держави і права України» – містить корисну інформацію щодо громадського та державного ладу.
  • «Записки конституціоналіста» – література, яка написана вченим-конституціоністом. Вона містить дискусійні тими, які допомагають краще зрозуміти конституційну теорію і практику, отримати нові знання про Конституцію країни.
  • «Гражданське право» – у підручнику описан повний курс цивільного права для вищих навчальних закладів.
  • «Трудовий договір» (Е. Воробйова) – книга містить вимоги до трудового договору, правила прийому на роботу за сумісництвом та на неповний робочий день.

Ця література буде користною не тільки юристам, а й людям, якi бажають знати свої права та закони.

Навіщо читати книги юристам?

Юрист, який володіє великим багажем знань, навіть якщо він є новачком, швидко стає затребуваним. У наш час існує безліч юридичних книг практично по будь-якій галузі права. Фахівці радять початківцям в юриспруденції шукати книги, де складні речі пояснюються простою мовою і надаються приклади.

Універсального списку використаних джерел, які варто прочитати та які обов'язково зроблять з юриста-початківця справжнього професіонала, на жаль, немає. При цьому, юридична діяльність сама по собі передбачає необхідність працювати з текстом, тому треба полюбити читання. Кваліфікований юрист легко сприймає зміст написаного, вміє запам'ятовувати інформацію і робити висновки.

«Науково практичний коментар до Цивільного кодексу України» та інші корисні видання з юриспруденції варто прочитати кожному юристу, щоб стати успішнім.

--

Контактное лицо:  менеджер

Предприятие:  Книжковий інтернет-магазин «ProfiBooks»

Местонахождение:  Украина, Харьков, Клочковская улица, 20

Телефоны:  (067)-5-738-738, (093)-738-0-738    Skype:  profibooks

E-mail:  написать письмо

Сайт:  https://profibooks.com.ua

20.06.2017     Харьковская область, Харьков, Украина
Похожие обьявления