+ Добавить объявление
Главная  >  Объявления  >  Услуги  >  Медицина, косметология  >  Медицинские услуги

Як правильно транспортувати хворого

Часто при догляді за хворими люди стикаються з проблемою їх перевезення на обстеження чи процедуру, іноді потрібно транспортувати пацієнта в реабілітаційний центр або до інших родичів. Таких випадків трапляється безліч, проте слід пам’ятати, що самостійно здійснювати даний процес не рекомендується.

Ослаблений організм після важкого недугу чи травми просто не готовий перенести таке випробовування, тому стан людини може погіршитись в будь-яку хвилину. В такій ситуації транспортувати хворого повинні досвідчені лікарі, які неодноразово успішно виконували таку роботу.

Підготовка пацієнта до перевозки

Враховуючи стан людини, її транспортування повинно здійснюватися відповідно певних правил, до яких відносяться:

 • Ретельна підготовка пацієнта;
 • Дбайливе перевезення;
 • Безперервний моніторинг;
 • Медичний супровід;
 • Оформлення необхідної документації.

Безліч медичних компаній пропонують послугу перевезення, гарантуючи комфортні та безпечні умови. Перед виїздом медики оглядають людину, вимірюють та фіксують основні показники. Якщо самопочуття хворого погіршилось, то професіонали проводять необхідні процедури для стабілізації роботи всіх органів.

Важливо, щоб в такий важкий життєвий момент біля пацієнта знаходились його близькі та родичі, адже саме вони морально зможуть його підтримати. Слід переконати людину, що майбутня поїздка буде максимально дбайливою та комфортною.

Перевезення на реанімобілі

Самим функціональним та надіним видом транспорту, який підходить для медичного транспортування, вважається реанімобіль. Його використовують як для екстрених, так і для планових перевезень. Така машина маневрена, тому дозволяє м’яко, без різких рухів довезти хворого в назначене місце.

Особливістю реанімобіля називають його специфічне обладнання, яке допомагає контролювати стан пацієнта та надавати необхідну допомогу. Автомобіль може бути укомплектований:

 • Кардіомонітором;
 • Електрокардіографом;
 • Дефібрилятором;
 • Глюкометром;
 • Пульсометром;
 • Засобами іммобілізації;
 • Медичними препаратами та ін.

Якісна медична техніка необхідна під час транспортування, адже часто від її роботи залежить не лише здоров’я, а й життя хворого. Також реанімобіль оснащений обігрівачем та кондиціонером, щоб створити максимально комфортну температуру в салоні.

Лікарі будуть всю дорогу знаходитись біля хворого, постійно наглядаючи за його станом, адже так важливо перевезти його, не завдавши болю та ще більшої шкоди. Варто зазначити, що якісне транспортування – це запорука швидкого одужання хворого.

Більше інформації на www.aybolit.ua

--

Контактное лицо:  менеджер

Предприятие:  Медична компанія «Айболит»

Местонахождение:  Украина, Черкассы, улица Гетьмана Сагайдачного, 173/1

Телефоны:  +38 (067) 473 33 03, +38 (050) 842 03 03    Факс:  +38 (0472) 36 01 01    Skype:  aybolit2005

E-mail:  написать письмо

Сайт:  http://www.aybolit.ua

17.11.2016     Черкасская область, Черкасы, Украина
Похожие обьявления