+ Добавить объявление
Главная  >  Объявления  >  Товары  >  Продукты питания  >  Мясо, птица, мясопродукты

продам : Продаж м'ясної продукції

Наслідуючи тверді традиції галицького ковбасного виробництва, у поєднанні із сучасними передовими технологіями сьогодення, з любов`ю до клієнтів, - ми створюємо ковбасні вироби, які приносять в українські сім`ї задоволення і радість.
ТзОВ «Агровіта» у співпраці із партнерами зарекомендувала себе надійним постачальником якісної продукції в торгівельні заклади різних регіонів. Продукція нашої компанії представлена у багатьох областях України : Тернопільській, Івано-Франківській, Львівській, Житомирській, Хмельницькій областях, де завдяки постійній якості, доступним цінам та багатому асортименту користується постійним попитом у споживачів.
Пропонуємо Вам розглянути наступні умови співпраці :
1.
- 1.1 подача замовлень та фірмова доставка товару: - замовлення – згідно домовленостей із торговим представником; доставка – на наступний день після подачі замовлення на торгову точку (кількість доставок в тиждень узгоджується окремо в залежності від регіону).
- 1.2 оплата за товар : - в будь-якій формі (готівкова / безготівкова) згідно товаро-транспортних накладних . Днем оплати вважається день зарахування коштів на р/р ТзОВ «Агровіта ЛТД» чи дату, що вказана у відповідному прихідному касовому ордері від ТзОВ «Агровіта ЛТД»;
- 1.3 компенсація втрати ваги товару при зберіганні : - по факту плюс 2% до ваги кожної позиції, що вказана в ттн. при кожній поставці ;
- 1.4 асортимент та ціни – рекомендований виробником та погоджений сторонами згідно специфікації чи прайс – листа;
- 1.5 повернення – фізичне, в межах 2% від вартості отриманого за період товару, а також продукції, брак виробництва якої виявлено в момент прийому-передачі .
- 1.6 постійні клієнти – діє гнучка система знижок.
-
2.
Маркетингова діяльність.
ТзОВ «Агровіта ЛТД» готове брати участь у маркетингових програмах, направлених на просування власної продукції в торгових точках мережі.

--

Телефоны:  +38 (098) 144-72-53

18.11.2017     Хмельницкая область, Тернопольская область, Волынская область, Черкасская область, Украина, Закарпатская область, Винницкая область, Николаевская область, Львовская область, Киевская область, Ивано-Франковская область


Похожие обьявления


Смотрите также: