+ Добавить объявление
Главная  >  Объявления  >  Товары  >  Потребительские товары  >  Детские товары и игрушки  >  Игрушки

продам : Дитяча самохідна машинка Plasmacar ( Плазмакар ), цена 1 148 грн.

При виробництві машинок PlasmaCar використовуються високоякісні матеріали, якість всіх вузлів в машинці PlasmaCar також на високому рівні.

Машинка дозволяє кататися вдома і на вулиці . Але найцікавіше , що PlasmaCar  - машинка , яка стирає вікові обмеження ! Це означає , що кататися на ній можуть і діти, і дорослі.

Щоб привести PlasmaCar в рух , Вам необхідно встановити іграшку на досить рівну поверхню і помістити ноги на прогумовані підставки , які знаходяться спереду . Тепер трохи нахиліться вперед і повертайте кермо в різні боки. Рух почався !

Такий незвичайний спосіб пересування не набридне ні Вам , ні вашій дитині. PlasmaCar знаходиться в русі рівно стільки , скільки Ви цього захочете. І головне - Вам не потрібно буде витрачати гроші на акумуляторні батарейки .

За швидкістю машинка PlasmaCar не поступається сучасним дитячим електромобілям ! PlasmaCar - це надійна і безпечна іграшка , яка здатна витримувати навантаження до 100 кілограм. Висока міцність конструкції машинки PlasmaCarд досягається завдяки використанню міцного екологічного пластику , а також елементів з нержавіючої сталі, які використовуються в колесах та інших рухомих деталях.

Для використання PlasmaCar підійде будь-яка поверхня , яка візуально здасться Вам рівною. Ви можете кататися у себе вдома , на асфальті , на дерев'яних і мармурових поверхнях. Але найкраще місце для PlasmaCar - це дитячі майданчики , де оточуючі люди будуть з подивом дивитися на Ваше нове придбання !

--

Контактное лицо:  Чернышева Елена

Предприятие:  ladysport777@gmail.com

Телефоны:  0688850041    Факс:  0634670785

E-mail:  написать письмо

Сайт:  http://ladysport.prom.ua/

21.04.2019     Киев, Украина
Похожие обьявления


Смотрите также: