+ Добавить объявление
Главная  >  Объявления  >  Услуги  >  Медицина, косметология

предлагаю : Продам Пірогенал 2 ампули 100мкг, цена 200 грн.

Склад

1 мл препату містить:

діюча речовина: ліпополісахарид бактеріальний 10, 25, 50 або 100 мкг;

допоміжна речовина: фосфатно-сольовий буферний розчин (pH 6,7 - 7,3) до 1 мл.

Форма випуску. Розчин для внутрішньом'язових ін'єкцій.

Код АТС. L03A X.

Імунологічні і біологічні властивості

Пірогенал - високоактивний неспецифічний імуномодулятор широкого спектру дії. Пірогенал викликає цілий комплекс складних імунологічних та фізіологічних змін в організмі, головними з яких є активація ретикулоендотеліальної, гіпоталамогіпофізарної та фібрінолітичної систем. Пірогенал має ад'ювантні, десенсібілізуючі і протизапальні властивості, підвищує загальну та специфічну резистентність організму, впливає на терморегулюючі центри гіпоталамуса. Пірогенал активує макрофаги, посилює фагоцитоз, стимулює продукцію інтерлейкіну - 1 (ІЛ-1), який викликає проліферацію цілого ряду клітин організму (фіброобластів, ендотеліальних клітин кровотворних клітин та ін.), інтерлейкіну - 2 (ІЛ-2), необхідного для підтримки росту лімфоцитів (у першу чергу Т-клітин), фактору некрозу пухлини (ФНП), індукцію ендогенного інтерферону (ІФ), продукцію активних форм кисню. Підвищення функціональної активності фагоцитів призводить до зростання антимікробної резистенції організму, прискоренню утворення антитіл.

Таким чином в наслідок активації клітин макрофагального ряду та секретування ними цитокінів, посилюється функціональна активність як клітинної, так і гуморальної імунної відповіді.


У сполучній тканині під дією пірогеналу відбувається пригнічування процесу розвитку фібробластів та утворення колагенових волокон, що приводить до омолодження клітинного складу рихлої сполучної тканини. А в нервовій тканині - до гальмування утворення гліальних рубцювань. Перешкоджає формуванню нових та розсмоктує раніше утворені щільні рубці та спайки у місцях пошкодження, попереджує облітерацію судин, стимулює регенерацію та епітелізацію тканин.

Стимулює активність гіалуронідази. Покращує фібринолітичні властивості крові, збільшує активність лізосомальних ферментів, стимулює кінинову систему. Забезпечує підвищення проникності тканин та прискорення проникнення лікарських речовин у місце ураження. Сприяє процесу розсмоктування місця запалення та відновленню кровообігу.

Активізує функцію системи гіпофіз-кора наднирників, підвищує концентрацію гормонів у крові, має протизапальну та знеболюючу дію. Впливає на центр терморегуляції, створюючи регульований пірогенний ефект.

Фармакокінетичні властивості. При введенні пірогеналу в організм 85 - 90 % ліпополісахариду фіксується на поверхні циркулюючих лейкоцитів, близько 10 % залишається в циркулюючій плазмі та близько 5 % адсорбується на мембранах еритроцитів.

Після введення препарату у латентному періоді (45 - 90 хв) розвивається лейкопенія, яка змінюється лейкоцитозом, що утримується протягом 24 - 48 годин. Виводиться з організму з сечею.

Показання для застосування

Широкий спектр лікувально-профілактичної дії пірогеналу обумовлює ефективність його застосування, як неспецифічного засобу при лікуванні різних захворювань в хірургічній, нейрохірургічній, урологічній, гінекологічній, шкіряно-венерологічній, терапевтичній, психіатричній практиці, офтальмології, педіатрії, наркології та ін.

Препарат призначають для неспецифічної терапії: в хірургічної практиці, (спайкова хвороба, після опікові колоїдні рубці та контрактури, травми, захворювання судин, попередження облітерації судин та ін.); травматичних ушкодженнях центральної та периферичної нервової системи, спиномозкових гриж, церебральних арахноїдитів; торпідно-протікаючої форми туберкульозу у фазі розсмоктування, хронічних захворювань печінки; стриктури уретри та сечоводів, хронічних простатитів та уретритів; тяжких опіків очей, увеїтів, іридоциклітів, герпесвірусної інфекції очей, помутніння рогівки, невралгії зорового та слухового нервів, вірусних кератитів та кон'юнктивітів; запальних процесів придатків матки, безпліддя; спайкової хвороби черевної порожнини, венеричних захворювань, псоріазу та інших хронічних захворювань шкіри; у випадках підвищеної резистенції мікроорганізмів до хіміо- та антибіотикотерапії.

Як пірогенний препарат його застосовують у випадках показань до піротерапії (дерматовенерологія, наркологія, психіатрія).

Спосіб застосування і дози

Препарат застосовують внутрішньом'язово один раз на добу. Ін'єкції проводять через день. При необхідності розводять стерильним 0,9% розчином хлориду натрію.

--

Контактное лицо:  Лютик Марія Романівна

Телефоны:  0632780843

E-mail:  написать письмо

05.05.2019     Украина
Похожие обьявления


Смотрите также: