+ Добавить объявление
Главная  >  Объявления  >  Услуги  >  Бытовые услуги, животные, техника  >  Клининговые услуги

предлагаю : Хімчистка в Києві

Те, що майже в кожній середньостатистичній київській родині зараз є власна пральна машина, не зменшує попит на якісні послуги хімчистки. Побутове домашнє прання дуже часто просто не в змозі виконувати очищення специфічних матеріалів та предметів. Наприклад вироби з хутра навряд чи збережуть свій первісний вигляд після циклу обертань в барабані пральної машини. А великі килими просто неможливо туди запхати, враховуючи їх розмір та жорсткість матеріалу.

Американські стандарти чистки речей

Речі, які неможливо відіпрати вдома, киянам пропонують здавати в хімчистку сучасного типу, про яку розповідає сайт Ah.com.ua. Цей заклад зроблений по заокеанських лекалах подібного бізнесу. А там, як відомо 80 процентів городян постійно користуються громадськими пральнями.

«Американська хімчистка» в Києві надає сервіс, котрий допомагає досягнути одразу двох цілей:

  1. Ідеальне очищення складних забруднень та специфічних речей.
  2. Повне збереження первісного вигляду, форми та якості матеріалів.

Секрет ефективності послуг в цьому закладі криється в сучасних технологіях та професійному обладнанні. Так, як далеко не кожен предмет можна занурювати в мильній водний розчин та крутити в барабані, то тут використовуються сухе очищення в якості альтернативи банальному пранню. Крім того, речі чистять хімічними, але екологічно чистими розчинами, відпарюванням, подачею води під високим тиском та іншими технологічними алгоритмами. Використовуються тут і машинне прання, але обладнання хімчистки не йде ні в яке порівняння з побутовими автоматичними пральнями.

Хімчистка вирішує багато проблем

Текстиль, хутро, шкіра, плато, пуховики, килими, взуття та сумки – все це дуже важко прати вдома. А ще важче уникнути в процесі боротьби з забрудненнями невнесення непоправної шкоди цим речам. Сучасна хімчистка зберігає час жителям головного мегаполісу України. Адже професіонали не тільки швидко та якісно очищують речі від бруду та запахів, а й здійснюють прийом замовлень на дому у клієнта й послідуючу доставку вже випраного до замовника.

--

Контактное лицо:  менеджер

Предприятие:  "Американська хімчистка"

Местонахождение:  проспект Соборності, 21, Киев

Телефоны:  (044) 501-04-44

E-mail:  написать письмо

Сайт:  https://ah.com.ua

30.05.2020     Киев, Украина
Похожие обьявления