+ Добавить объявление
Главная  >  Объявления  >  Товары  >  Электроника и техника  >  Аудио и видео  >  Телевизоры

продам : Установка супутникових антен в Харкові та області. цена 1 250 грн.

Установка супутникових антен в Харкові та області.  
050-013-02-15
http://spytnikovoe-tv.at.ua/
Установка супутникової антени для перегляду телеканалів супутникового телебачення без абонплати.  
http://spytnikovoe-tv.at.ua
Продаж і установка супутникового обладнання в Харкові.  
У вартість комплекту Супутникового ТБ входить - ціна супутникового обладнання для установки супутникової антени, доставка супутникового обладнання, монтаж супутникової тарілки, настройка супутникового тюнера, настройка супутникових каналів.  
Супутникові антени без абонплати від 550 грн, ефірні антени від 320грн, установка антени, ремонт супутникового обладнання, настройка, установка супутникових антен на будь яку кількість супутників та на 1,2, 3,4 і більше телевізорів.  
Продам обладнання для супутникового ТБ опт і роздріб, установка супутникових тарілок.  
Установка, настройка, підключення та ремонт супутникових антен та обладнання.  
Можливість купити супутникове обладнання, установка, настройка супутникових антен, супутникового обладнання дасть Вам можливість дивитися Ваш телевізор безкоштовно а не за помісячну абонплату без сніжку на екрані і фону з цифровою якістю зображення.  
Наші фахівці грамотно підберуть супутникову антену і супутникове обладнання яке для вас оптимально підходить, зможуть акуратно встановити супутникову антену і підключити супутникову антену та супутникове обладнання в Харкові та області.  
Наш антенний майстер по установці супутникових антен незалежно від складності робіт, професійно і грамотно зробить установку супутникових антен та необхідного обладнання під «ключ».  
Замовити і встановити супутникову антену, підключити супутникову антену і налаштувати супутникове обладнання та купити супутникову антену (тарілку) з установкою в Харкові можна прямо зараз за телефоном і безкоштовно дивитися всі канали супутникового телебачення з вибраних вами супутників.  
Зробіть Ваш вибір - встановити супутникову антену, підключити супутникову антену прямо зараз, дзвоніть нам прямо зараз і ви отримаєте найкращє обладнання, найкращі ціни та найкраще обслуговування у Харкові.  
Завжди з повагою до Вас

--

Контактное лицо:  Максим

Предприятие:  ЧП Воробьев

Телефоны:  050-013-02-15

E-mail:  написать письмо

Сайт:  http://spytnikovoe-tv.at.ua/

19.08.2021     Украина, Харьковская область, Харьков
Похожие обьявления


Смотрите также: