+ Добавить объявление
Главная  >  Объявления  >  Услуги  >  Экспертные услуги  >  Юридические и консалтинговые услуги  >  Юридические услуги  >  Адвокатские услуги

5 помилок, які допускає більшість при пошуку адвоката

Потрібна допомога адвоката, але у вас ще немає свого перевіреного спеціаліста? Починаєте його пошук? Тоді ознайомтесь з 5 поширеними помилками при виборі адвоката, щоб не допустити їх і обрати справжнього професіонала.

Помилка 1. «Я соромлюсь питати своїх знайомих, бо потрібно буде розказувати, що в мене є проблема і потрібен адвокат».

Звісно, можливо, не дуже зручно питати знайомих про те, чи можуть вони порадити когось, але робити це варто обов’язково. Адже рідні, друзі, знайомі навряд чи порадять поганого спеціаліста і вони більш надійне джерело, ніж відгуки в Інтернеті чи реклама. Єдине що, зовсім не обов’язково вдаватись у деталі вашої проблеми і розказувати її всім.

Помилка 2. «Я краще пошукаю адвоката подешевше».

Вам порадили адвоката, але він дорожчий, ніж деякі інші правові захисники? А ви впевнені, що в цьому питанні дійсно варто економити? І чи не обійдеться потім дорожче подання апеляції, якщо недостатньо професійний адвокат програє справу? Звісно, ціна на послуги не гарантує результат, але й ризики в цьому питанні надто високі. Тому, якщо маєте можливість обрати професіонала середньої цінової категорії і вище – обирайте. Бо частіше за все ціни аргументовані досвідом, кваліфікацією і відсотком виграних справ.

Помилка 3. «Мені просто потрібен адвокат».

Вам потрібен той, хто розбирається у відповідній гілці законодавства, до якого належить ваша проблема. Наприклад, при розлученнях потрібен сімейний адвокат , при справах кримінального характеру –

кримінальний адвокат і так далі. Жоден професіонал не може вирішувати питання у абсолютно всіх сферах законодавства – це факт.

Помилка 4. «Мені потрібні гарантії».

Ставите у пошуку « адвокат Київ » і бачите багато спеціалістів, що стверджують: «100 % виграємо вашу справу»? Тоді їм, скоріш за все, довіряти не варто, бо дати гарантії у 100 % практично ніхто не може, а отже, такі фрази – це просто порожня реклама. Варто довіряти тим, хто на практиці має дуже високий відсоток виграних справ і тим, хто має у переліку виграних справ такі, що схожі на вашу.

Помилка 5. «Всі відгуки написані самими адвокатами і їх друзями/родичами».

Звісно, цілком імовірно, що є відсоток таких відгуків. Але на незалежних інтернет-ресурсах є і високий відсоток правдивих відгуків. Тому перед обранням правозахисника, що буде вас представляти і захищати, обов’язково перегляньте його репутацію, оцінки, відгуки в Інтернеті, а не лише на сайті адвоката.

--

Контактное лицо:  менеджер

Предприятие:  Адвокат Олег Бойко

Местонахождение:  Украина, Киев, улица Вячеслава Черновола, 26/2

Телефоны:  2372002, (067) 517-99-00

E-mail:  написать письмо

Сайт:  http://olegboyko.com.ua

13.04.2016     Киев, Украина


Похожие обьявления