+ Добавить объявление
Главная  >  Объявления  >  Товары  >  Электроника и техника

продам : Електрошашличниця Kebabs Machine 6 forks, SW8805, цена 999 грн.

Обертові шампури електрошашличниці забезпечать рівномірність приготування їжі і дозволять готувати вдома дивовижні страви з м'яса, птиці, риби і овочів.

Шашличниця електрична, інакше кажучи Електрошашличниця Kebabs Machine 6 forks, SW8805 з вертикальним розташуванням шампурів призначена для приготування шашлику з м'яса, курки, риби, дичини або овочів в побутових умовах - вдома чи на дачі. Цей прилад вважається одним з найкращих на вітчизняному ринку побутової техніки.

М'ясо в ній виходить дуже смачне, соковите і вся процедура приготування займає від сили 20 хвилин. Ще величезний плюс - дієтичний продукт. Весь жир стікає в підставки під шампурами. А також ніякого диму і ще не треба стояти і перевертати шампури. Найголовніше в приготуванні - уважно стежити, щоб не допустити пересушування м'яса.

Електрошашличниця Kebabs Machine 6 forks, SW8805 складається з металевого корпусу, що має оригінальний дизайн, нагрівача з нихромового дроту, намотаного на керамічний стрижень, закритого захисним кварцовим склом, і електродвигуна.

Навколо нагрівача по колу електрошашличниці вертикально розташовуються 5 шампурів з чашами для стікання жиру, що обертаються навколо своїх осей з частотою 2 об / хв. Жарка в електричній шашличниці здійснюється за рахунок випромінювання тепла нагрівачем і відображення його від захисного кожуха.

Така електро-шашличниця стане хорошим і потрібним придбанням для любителів шашликів, відмінним і оригінальним подарунком для будь-яких господарів, звиклим до вишуканої кухні в будь-який час року!

Ефект гриля і якісної обробки м'яса досягається за рахунок дії прямого інфрачервоного випромінювання. Якість приготованого шашлику не відрізняється від м'яса, приготованого традиційним способом на багатті. Єдина відмінність - це запах природного диму.

Цей прилад - один з небагатьох, які по зручності експлуатації і приготування вважаються найкращими, навіть серед імпортних аналогів. Корпус електрошашличниці виконаний з високоякісного харчового алюмінію (зверніть увагу - не емальований, як в аналогах), що дозволяє завжди містити прилад в абсолютній, ідеальній чистоті. Час приготування при повному завантаженні - 15-17 хв. Кількість шматків, яку можна насаджувати на шампур - 4-7 шт.

Хочеться додати, що Електрошашличниця  є найкращим приладом для приготування смачної страви. Прилад прекрасно підійде в якості автономної, компактної, електрошашличниці в невеликих підприємствах громадського харчування, невеликих закусочних, кафе, барах, ресторанах.

У комплект входить 6 штук відмінних кручених шампурів, виконаних з високоякісної нержавіючої сталі.

Технічні характеристики:

Потужність: 1000 Вт

Кількість шампурів: 6 шт.

Час приготування: 10-15 хв

Обороти шампура: 2 об / хв.

Розміри: висота - 35 см., Діаметр - 18 см.

Довжина шампура - 32 см (з них 7 см ручка).

Виробник - Китай

Живлення: від мережі 220В.

--

Контактное лицо:  Чернышева Елена

Предприятие:  ladysport777@gmail.com

Телефоны:  0688850041    Факс:  0634670785

E-mail:  написать письмо

Сайт:  http://ladysport.prom.ua/

30.07.2021     Киев, Украина
Похожие обьявления


Смотрите также: